Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttok-e esélyt arra, hogy...

Láttok-e esélyt arra, hogy egy új, kisgazda és zöld ideológiájú párt bekerülhet-e a parlamentbe 4 év múlva. Támogatnátok?

Figyelt kérdés

A párt a mezőgazdaság védelmére, fejlesztésére és a környezet védelmére építené programját.

A név lehetne pl. Mezőgazdák-Zöldek


2010. máj. 6. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Hát, ha azt is egy mezőgazdasághoz síkhülye, de nagypofájú jogász vezetné, akkor bekerülne ugyan, de 4 év alatt ki is esne...
2010. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi, ismétlem semmi köze nem volna Torgyánék csapatához, egy hozzáértő csapat vezetné.
2010. máj. 6. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:
nem az LMP-re gondolt az első válaszoló? bocsi ha rosszul irtam.csak az LMP is zöld párt tudtomban
2010. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valami újat akar. vagyis nekem ez jött le.

Nem hiszem, hogy esélyes lenne. Zöld pártnak ott az lmp, a mezőgazdaság meg nem érint annyi embert, hogy átvergődj az 5%-on... főleg, hogy úgysem szavaz majd rád minden gazda, a városokban meg bocsi, de senkit sem érdekel pista bácsi földje, ahogy őt sem érdekli a 4es metró.

2010. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!