Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem dolgoznak a közmunká...

Miért nem dolgoznak a közmunkások rendesen? Miért lehet azt látni, hogy folyton mást csinálnak munka helyett?

Figyelt kérdés
Itt a városban is ahol lakok, állandóan csak azt lehet látni hogy beszélgetnek egymással, sétálgatnak békésen, holott egy csomó hó van a köztereken, ami nincsen eltakarítva. Én a házam előtt mindig eltakarítom a havat, nem csúszkál előttem senki. De a köztéren, ahol a közmunkások feladata lenne eltakarítani a havat, elég nagy hó van, és nagyon csúszik is már. Ezeknek nincs felettesük, akik rájuk szólnának ha nem dolgoznak? Ha én a a munkahelyemen ilyen szinten nem csinálnék semmit, akkor már régen kirúgtak volna. Azért felháborító, főleg azért mert a mi adónkból fizetik őket. Szerintem egyébként a közmunka egy nagyon jó dolog, hiszen így dolgozni is kell a pénzért, nem csak úgy segélyként odaadják nekik a semmiért, aztán meg otthon döglenének, vagy a kocsmában innák le magukat.

#ellenőrzés #közmunkás #nem dolgoznak rendesen #csúszós járdák #szemét az utcán
2017. febr. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
82%

Csak egyetlen kérdésem van:


Miért kellene rendesen dolgozniuk?

2017. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim válasza:
92%
Annyi pénzért én sem dolgoznék.
2017. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
89%

1. Kényszer hatására a "dolgozó" inkább azt nézi, hogy lehet kibújni alóla.

2. Mérhetetlenül alulfizetett munkába nem szoktak megszakadni.

3. Méltatlanul megalázó helyzetek nem éppen munkainspirálóak.


Összefoglalva: a közmunka a munkavégzés tökéletes antipéldája. Minden teljesül benne, ami a munka utálatát ki tudja váltani, és semmi, ami motiváló egy cselekvésre. Ha lehet valamit katasztrófának tartani a munka világában, a közmunka az.

2017. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
71%
te nem vagy tul okos, ugye?
2017. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
75%

"Ha én a a munkahelyemen ilyen szinten nem csinálnék semmit, akkor már régen kirúgtak volna."


Rossz munkahelyet választottál, de hidd el nekem, erről nem a közmunkások tehetnek.



"Szerintem egyébként a közmunka egy nagyon jó dolog"


Akkor jelentkezz közmunkásnak és megszűnik az okod a háborgásra. Meg ott is mindig emberhiány van, lassan már lasszóval kell őket összefogni.



"otthon döglenének, vagy a kocsmában innák le magukat."


Hol igyák le magukat, a templomban? A kocsmákat épp erre a célra nyitották.

2017. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó húsnak híg a leve.
2017. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
16%
Napi fideszes propagandát olvashatták!
2017. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim válasza:
45%
Azért vicces, hogy a közmunkások zavarnak téged, de a nyugdíjasok nem, sem a korrupt politikusok... Bilibe lóg még a kezed öcsi.
2017. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:
Talán tanulni kellett volna, normális szakmát szerezni, nem pedig várni a szájba a sült galambot. Én négyszer annyit keresek mint egy közmunkás, de meg is dolgozok érte, és fiatalon is nem csak buliztam, hanem tanultam érte hogy most viszonylag jó munkám legyen.
2017. febr. 2. 11:29
 10/71 anonim ***** válasza:
88%

"kocsmában innák le magukat"


Legalább segítik a vállalkozásokat!:D

2017. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!