Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek már, hogy...

Ti is észrevettétek már, hogy a magyarokra jellemző a proli mentalitás?

Figyelt kérdés

A kérdésemet nem provokációnak szánom hanem építő kritikának és én ezeken a dolgokon szeretnék javítani.


Tapasztalataim szerint a magyarok jelentős részére nagyon is jellemző a proli mentalitás.


A proli alatt lecsúszott, bunkó, alja embereket értek akik mindig mást hibáztatnak a saját sorsukért. Emellett jellemző rájuk az alkoholizmus, kultúrálatlan szórakozás és egyéb dolgok is.


Például az ismerőseim többsége, ugye felnőttek szinte mind ilyenek: állandóan szórakozni járnak ami számukra azt jelenti, hogy részegre isszák magukat, üvöltöznek, alpáriak, bunkók és ha szóba került, hogy miért megy rosszul az életükben valami akkor azért egyből más a hibás: a zsidók, az EU, a migránsok stb

Hozzá teszem, hogy a proli alatt nem feltétlen szegényeket értek, hiszen gazdag magyarok közt is rengeteg ilyen van.

Tipikus kigyúrt arcoskodó bunkók akiknek ha Mercedesük vagy BMW-jük van, tapad rájuk a sok könnyűvérű liba aztán emiatt azt gondolják magukról, hogy ők az atyaúristenek.

Szerintem tudjátok kikről beszélek.


Fiatalok közül is rengeteg ilyet tudnék említeni: öcsém 10.-es gimnazista és sokat mesélt az osztály-és iskolatársairól. A többséget nem érdekli a tanulás, órán kultúrálatlanok, alpáriak, bunkók, állandóan arról beszélnek, hogy "hú ezt a csajt úgy megk**nám"

Amit pedig iskolán kívül csinálnak az mindennek a teteje: dohányoznak, isznak és egyéb más kultúrálatlan módon szórakoznak.


És igazából ha az ember megnézi tényleg ez a helyzet, a mai magyar fiatalok többsége sajnos ilyen.


Magyarország minden tekintetben le van maradva a civilizált nyugati országoktól. Erkölcsileg, politikailag, gazdaságilag. Ezeket tekintve inkább balkáni ország.

Úgy vélem ez politikai kérdés főként, hiszen a nép mentalitásához nagyban hozzájárul a kormány tevékenysége: Gyűlölet, korrupció, rasszizmus, antiszemitizmus.


Szóval kb ennyit akartam kérdezni.

Mégegyszer megjegyzem, hogy ezeket a dolgokat én nem sértésnek szánom hanem szeretném ha fejlődés lenne és ezek sajnos tényleg igazak amiket leírtam.


Szóval ti, hogy látjátok ezt?



2017. febr. 3. 21:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2017. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna.
2017. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
69%
Észre. Most is éppen azon agyalok, hogyan húzhatnék el innen minél messzebb ettől a sok illedelmes, kedves, jófej embertől.
2017. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
54%
És szerinted ez más országokban nem ugyanígy van?
2017. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%

"Fiatalok közül is rengeteg ilyet tudnék említeni: öcsém 10.-es gimnazista és sokat mesélt az osztály-és iskolatársairól. A többséget nem érdekli a tanulás, órán kultúrálatlanok, alpáriak, bunkók, állandóan arról beszélnek, hogy "hú ezt a csajt úgy megk**nám"

Amit pedig iskolán kívül csinálnak az mindennek a teteje: dohányoznak, isznak és egyéb más kultúrálatlan módon szórakoznak."


Látnád az angol középiskolásokat....

Azok nem csak dohányoznak, hanem drogoznak is és nem csak "nevetőcigit" használnak.

2017. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%
Szerintem az a baj, hogy a világ népességének 90%-át egybites emberek alkotják, akik alapvető ösztönök szerint működnek, egy amőba összetettségével.
2017. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
47%

Nem védem se Zorbánt se Fletót.. szóval senki nem ballipsizzen meg keresztyénezzen.


Az mitől lenne jobb, ha minden nap a gyorsétterembe meg a Drive kiszolgálóknál zabálnánk (Nyugat)?


Csomó egészségtelen dolgot a nyugatnak köszönhetünk.. Cola, mű hamburgerek, mű hotdogok.. és még Nyugaton élnek egészségesen az emberek :DD

2017. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%

"ha szóba került, hogy miért megy rosszul az életükben valami akkor azért egyből más a hibás: a zsidók, az EU, a migránsok stb "


Nem érzed úgy, hogy te is ilyen proli vagy csak te épp a kormányt hibáztatod azért, mert olyan az emberek mentalitása amilyen? (ami főleg úgy érdekes, hogy a szavazók jelentős része még 90 előtt szocializálódott)


Magyarország egy ország a sok közül, nálunk lehet nem volt willkommen politika de nem is gyújtottunk bevándorlókra épületeket. Politikailag abból ítélve hogy egy celeb hős lett az USA elnöke vagy épp a Brexittel rövidtávon kitoltak magukkal a britek nem hinném, hogy el lennénk maradva az átlagtól. A gazdasági lemaradásnak meg történelmi okai vannak és ha őszinte akarok lenni akkor az ilyen önsorsrontó proli hozzáállás mint amit elítélsz meg amit gyakorolsz se segít sokat.

2017. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%
Az a fajta "proli mentalitás", amit leírtál, egyáltalán nem csak a magyarokra jellemző. Persze ez sovány vigasz.
2017. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
77%

"a mai magyar fiatalok többsége sajnos ilyen."


Gondolom nem láttál még brit fiatalokat bulizni, különben nem csak a magyarokra mondanád.

2017. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!