Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Gyurcsány a leggyűlölteb...

Miért Gyurcsány a leggyűlöltebb kormány elnöke?

Figyelt kérdés

Az érthető hogy sok a negatív kritika ellene, meg hogy sokan nem kedvelik a fickót. Tudom mi volt a kormanyzása alatt. De nem látom lényegét hogy miért pont az ő ideje a leggyűlöltebb a rendszerváltás óta.

Ehhez elég öszöd? Vagy miért?



2017. febr. 7. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem Gyurcsány a leggyűlöltebb kormány elnöke.
2017. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tapasztalom, és a közvélemény ezt bizonyítja.
2017. febr. 7. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
mert nagyon sok buta ember van, aki mindig a jelenlegi kormányra fogj a saját tehetetlenségét. Most a fb-os ismerősök közt pont annak habzik a szája a jelenlegire aki annak idején a legnagyobb hangadó Volt a Gyurcsány ellen. És nekik az öszöddel jó alapot adott arra hogy hivatalos bánbak legyen.
2017. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Psycho ***** válasza:
90%

Főképp a karaktergyilkolás, médiatorzítás miatt, amit a másik oldal generált (értsd: felerősítették a negatív kritikákat, gyakorlatilag mémet csináltak belőle, melynek célja az volt, hogy mindenki őt utálja, mint egyfajta közellenség, és ennek rengetegen be is dőltek). Ez persze azért volt, mert tőle félt a fidesz a legjobban.


(Félreértés ne essék, nem vagyok se ballibsi meg mszp pártkatona meg istentudja milyen trendi mocskolódó jelzők vannak mostanában, csak igyekszem reálisan látni a helyzetet. Igen, voltak hibái, voltak dolgok, amiket nem csinált jól. De az is tény, hogy a saját pártja is beintett neki, mert átláthatóvá akarta tenni annak működését, és ez egy-két párttag érdekét igencsak sértette)

2017. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

,,(Félreértés ne essék, nem vagyok se ballibsi meg mszp pártkatona meg istentudja milyen trendi mocskolódó jelzők vannak mostanában, csak igyekszem reálisan látni a helyzetet. Igen, voltak hibái, voltak dolgok, amiket nem csinált jól. De az is tény, hogy a saját pártja is beintett neki, mert átláthatóvá akarta tenni annak működését, és ez egy-két párttag érdekét igencsak sértette)"

De szépen elhárítottál mindent, de lesznek aki majd beléd kötnek. Pedig a válaszod nagyon jó magyarázatot adott a Gyurcsány utálásra. Szó, mi szó. Szép kis lejáratást csináltak a Ferkó ellen. Bár a politikai életben még ott van, szóval valamit ő is tud. Sok mindent elrontott az tény, de legalább ő a hibáit beismerte. Orbán sose fogja.

Igazából én azt nem értem, hogy egy öszödi beszéd után felgyújtották fél Bp-t. Mészáros, Habony, Vajna triumvirátus után meg semmi se történik. Még el is hiszik, hogy a Fidesz testesíti meg a jobboldalt.

2017. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Psycho ***** válasza:
100%

#5 Igen, tudom, van akinek semmi sem jó :( Minden esetre köszönöm! :) Nem igazán van preferált párt, akinek "drukkolnék", eléggé kiábrándultam mindkét oldalból, ha varázsütésre leválthatnám a mostani kormányt, igencsak elgondolkodnék, kit tennék a helyükre :S Utoljára irodalomérettségin éreztem hasonlóan magam a tételekkel :DDD


Épp egy másik kérdésnél írtam le, hogy szerintem be kellene látnia Ferkónak, hogy azzal, hogy a színtéren van, többet árt, mint használ. Akkora közutálat alakult ki vele szemben (függetlenül ennek jogosságától), hogy az ellenzék csak bukik vele. Talán nem tudja beismerni ezt. Vagy ha valahol mégis, akkor pedig ezt túlszárnyalja a benne dolgozó motiváció és hit, és ezért van még ott. Szerintem neki meg kellene húzódnia a háttérben, és onnan mozgatnia a szálakat (bár nem tudom, ez manapság lehetséges-e).


Az utolsó gondolatodra pedig talán a töketlenkedő ellenzék a válasz. Apróságokkal vannak elfoglalva, plusz a saját ügyeikkel, miközben a lényeg meg elmegy az orruk előtt; nem szerveződnek, nem viszik utcára a népet (vagy legalább a saját embereiket), miközben olyan ügyek látnak napvilágot, amire simán haraphatnának, hogy az érdekeiket érvényesíthessék. Persze azt is megértem, hogy nehéz helyzetben vannak, mert médiafelületük az kvázi 0.

2017. febr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Öszöd miatt. Igaz, hogy az a sztori tizedannyira sem volt durva, mint amiket a fideszes képviselôk/politikusok néha kijelentenek/tesznek, de ma már a média 80%-a a fideszé, szóval nem nagyon akad, aki lehozná azokat a mélyen botrányos dolgokat, amelyek a mai kormánypárti politikát jellemzik.
2017. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2017. febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Ő csinált élcsapatból sereghajtót...

A rendszerváltáskor Magyarország volt a legígéretesebb az újonan csatlakozók között...

Aztán sikerült Románia mögé kormányozni az országot, úgy hogy még Brüsszelnek is hazudott.

És még közben a kölcsönöket is vette felfelé, de az infrastruktúrára nem adott egy fillért se, csak a méregdrága autópályákra, meg a felesleges 4-es metróra, amiről kiderült, hogy egy pénzosztás volt az egész.


Öszöd csak hab volt a tortán, az utolsó csepp a pohárban...

2017. febr. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Lássuk csak!


1. Élharcosa volt annak a felelőtlen gazdaságpolitikának, melynek következtében csődhelyzetbe került az ország 2 évvel a válság előtt. Dübörgő Pannon Pumáról beszéltek az IMF-hez fordulás előtti évben, ehhez képest a most agyonkritizált "jobban teljesít" kampány korrekt, tényszerű tájékoztatás.

2. Miután kiborult a bili, és mindenki a saját szájából hallhatta, hogy össze-vissza hazudoztak az embereknek és az EU-nak egyaránt, még évekig ragaszkodott a székéhez az akkori jogi keretekkel durván visszaélve, holott nyilvánvalóan nem volt semmi legitimációja. Ha valami sokat ártott a magyar demokráciának, akkor az pont ez az általa fenntartott, egészségtelen helyzet volt, hogy a nyíltan hazug kormányt nem lehetett elkergetni még a nép és a köztársasági elnök összefogásával sem. Gyurcsány nem demokrata, nagyon nem.

3. A tüntetések során történt rendőri brutalitásoktól és egyéb visszaélésektől nem hogy nem határolódtak el, de az értük közvetlenül felelős rendőri vezetőt megvédve kitüntetésben részesítették, pedig az akkori sajtó tele volt az ezt bizonyító felvételekkel.

4. Az ő nevéhez fűződik annak az undorító, uszító hangnemnek a meghonosítása is, ahol a közszférában dolgozó embereket amolyan élősködő naplopókként emlegetik.


Ennyi elég, ugye? Nem volt még egy ilyen kártékony vezetője az országnak mint a Gyurcsány!

2017. febr. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!