Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Momentum...

Elképzelhető, hogy a Momentum Mozgalmat a Fidesz pénzeli és hozta létre?

Figyelt kérdés

Például alapból nincs sok esélyünk olimpiát rendezni, tehát az, hogy most népszavazás lesz-e róla vagy sem édesmindegy, ha lesz is szavazás, az szinte biztos, hogy érvénytelen, a NOB meg amúgy sem ez alapján dönt.


De elég gyanús, hogy szinte pillanatok alatt felállt egy olyan magát új baloldalinak valló szervezet, ami nekiállt NOlimpiázni, meg aláírásokat gyűjteni, tehát potenciális baloldali szavazókat listázni, és közben már be is jelentik, hogy ők párt lesznek, meg új erő, meg minden.


Valójában azt érzem, hogy a Momentumnak a momentumot épp a Fidesz adta!

Ez a szervezet Pesten aktív, ott, ahol a legtöbb balos szavazó van, ezekből a szavazókból tud magának szerezni 2018-ban, tehát tovább aprózza a baloldali voksokat, lásd. Fidesz centrális erőtér filozófiáját, és az ellenzék szándékos szétdarabolását.


Mindent egybevéve, egy ilyen (ál)baloldali párt pont elég lehet ahhoz, hogy mondjuk 150-200 ezer szavazót lekapcsoljon az MSZP-ról, DK-ról, és persze a parlamentbe sem jutnának be ennyivel, de csökkenne a bejutó ellenzéki pártok támogatottsága.


Tehát vagy ezt látom valószínűnek, vagy ezek is egy rakás világmegváltó lelkes naiv hülye, aki ugyanazt csinálja mint anno az Együtt 2014, meg Párbeszéd Magyarországért, amik mostanra 1-2% körül tántorognak, míg a kicsi "új baloldali erők" mint a Milla, a 4K vagy a Szolidaritás már nem is létezik.


Szóval szerintetek, naiv hülyék, vagy fideszes bábszervezet?


2017. febr. 8. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg te vagy a fideszes báb, aki be akar csapni azzal, hogy szerinted a momentum egy fideszes báb, aki be akar csapni azzal, hogy nem fideszes báb.
2017. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Azt honnan veszed hogy a Momentum baloldali?
2017. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2! Szerinted mégis kiknek a szavazóira megy? Tán a fideszesekre?
2017. febr. 8. 13:44
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Ez de konteó:D

Biztos vagyok benne, hogy nem Fideszes háttérről van szó.

Hogy mennyire "naiv hülyék".. figyelj, sokan érezhetik joggal, hogy "ezt a rakás töketlent ami itt van politikus néven, megyek és megcsinálom inkább én". Valahogy pártot kell alapítani, nem? Az MSZPt fölösleges darabolni, nem képviselnek veszélyforrást a kormányra nézve..


Valahol mindennek el kell kezdődnie, nem? Ők legalább próbálkoznak.

2017. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
3as, amúgy azokra utaznak, akik nem akarnak olimpiát. Ez jó esetben pártállástól független. Lehetnek olyan balosok, akik szeretnének olimpiát, és lehetnek olyan fideszesek, akik nem.
2017. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Haris Éva áll a Momentum mögött. Kizártnak tartom, hogy őt meg tudta venni a fidesz.
2017. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy kinek a "szavazoira megy". Nem ettol lesz valami baloldali vagy jobboldali, konzervativ vagy liberalis.


En meg nem lattam az MM programjat, fogalmam sincs mit gondolnak a vilagrol, igy nem tudom eldonteni hogy milyen a vilagnezetuk.


Te igen?

2017. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%
Inkább naív hülyék. Minap néztem momentumosokat Baló műsorában, és nem szeretem én Balót, de felmosta velük a padlót. Azt a sötétséget...
2017. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek pár embert a momentumosok közül, tuti, hogy nem fideszesek. ÉS nem is igazán állnak egyik oldalon se, de ez le van írva. ahonlapjukon asszem. Az lehet, hogy inkább balos szavazókat céloznak, mert náluk van agyobb esélyük de ők maguk deklaráltan nem bal- vagy jobboldaliak.
2017. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
21%
Én nem tartom valószínűnek hogy a Fidesz pénzelné őket, csak túlbuzgó fiataloknak tűnnek, akiket "megrészegített" az hogy a központba kerültek, ezért úgy gondolták hogy párttá alakulnak.
2017. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!