Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki Magyarországon maradt...

Aki Magyarországon maradt miért nincs még külföldön?

Figyelt kérdés
Hatalmas méreteket ölt a szegénység és a korrupció Magyarországon. Az Európai Unió legszegényebb és legkorruptabb állama Magyarország ! Mindenki hagyja el az országot és az utolsó oltsa le a villanyt !

2017. febr. 8. 17:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Addig még engem is hagynak lopni, minek menjek el?
2017. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
1-es ! Nem fognak sokáig hagyni lopni 1 hónap múlva már lopni sem tudsz, mert nem lesz mit ellopni !!!
2017. febr. 8. 17:22
 3/36 anonim ***** válasza:
90%
Menjetek mind külföldre menekülni. Ha tennétek is valamit az ország érdekében, akkor sírjatok! (nem nem vagyok se fletópárti se zorbánpárti)
2017. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Például én nem akartam itthagyni az idős szüleimet. De nemrég temettem el édesanyámat is, és azóta hogy nem köt ide senki, úgy érzem hogy katasztrófaturistaként vagyok itt és akár egy trópusi szigettel és rajta egy fakunyhóval is beérem csak ne itt legyek. És persze fura érzés fog el mikor a szüleim sírját látom, az jut eszembe hogy ezért az országért dolgoztak egész életükben és rokkantak meg a TSZ-ben a munkában és mi értelme volt? A legpitiánerebb bűnöző is a szemembe röhög amiért csalva, lopva, mutyizva többre viszi mint a tisztességes ember. Akkor mit is tegyünk hogy ebben az országban a tisztességes ember legyen az úr? Tettre készen várjuk az ötleteket bárkitől.
2017. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes módon én nem élek nyomorban, és nem is kelek-fekszek korrupcióval. Az ismerőseimről ez mind elmondható. Ha te itthon nem voltál képes boldogulni, akkor hajrá, menj, de én tök jól elvagyok itthon.
2017. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
54%
Mert nincs elég kezdeményezőkészsége, nem elég bátor, nem tud elég jól angolul, stb...
2017. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%

"Érdekes módon én nem élek nyomorban, és nem is kelek-fekszek korrupcióval. Az ismerőseimről ez mind elmondható."


Ti nem. Nektek már ez teljesen természetes.

2017. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
98%
Meg azért nem megy el mert fura érzés lenne ám az hogy a tisztességes embernek kell menekülni a hazájából és nem a bűnözőket száműzzük. Ez épp olyan mint ha például betörő megy a lakásodba és nem ő menekül el mikor otthon talál téged hanem neked kellene a saját otthonodat elhagyni.
2017. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%

"Ti nem. Nektek már ez teljesen természetes."


Ahogy millióknak még ebben az országban. Mégis miért mennénk el akkor?

2017. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön voltam több mint 4 évig, de nem jöttek olyan jól össze a dolgok, hogy kint maradjak, se munkaügyileg se magánéletileg ezért inkább visszajöttem. Mondjuk én eleve nem Magyarországot elhagyni mentem, hanem tapasztalatszerzés miatt és nyelvet tanulni. Ezeket meg is valósítottam.

Jelenleg egy képzést csinálok és ha kész lesz beállok újra a magyar munkapiacra.

Remélem jól alakulnak a dolgok és annál a cégnél is kényelmesen tudok majd dolgozni amit kinéztem magamnak.

2017. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!