Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kommentelők egyszer egymásna...

A kommentelők egyszer egymásnak fognak esni?

Figyelt kérdés
Ritkán nézek politikai tartalmakat facebookon, bár folyton belebotlok néhány párt vagy híroldal fizetett posztjába. Azonban a kommenteket ritkán olvasom el. Viszont az utóbbi időkben bele-bele nézek a posztok alatti kommentszekcióba, és sokszor nehezen hiszem el amit látok. Most nevezzetek naivnak vagy nem tudom, de olyan szinten alpári, primitív és degradáló sértéseket ír a két oldal egymásnak, ami (lehet nekem van ilyen érzékeny lelkem) bánt. Olyan könnyen röpködnek a libsizések, komcsizások, nácizások, "halj meg minél előbb", "remélem felfordulsz" stb. mintha azt mondanák egymásra hogy neked fekete a hajad, neked meg szemüveged van. Régebben sem követtem annyira, de a kb. 10 évvel ezelőtti különböző fórumbeszélgetések alkalmával nem tapasztaltam ekkora indulatokat, és dühöt. Szerintetek méginkább mérgelődni fog a helyzet a különböző táborok között? Vagy meddig lehet még szidalmazásban lesüllyedni? Esetleg az utcán egymásnak esnek azok, akiknek a szíve jobbra vagy balra húz?

2017. febr. 12. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2017. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyszer már rég egymásnak estek.
2017. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Igen, létező jelentőség.

Az egészért a balliberálisok okolhatóak, mert állandóan a nemzet ellen agitálnak.A nemzet fontosságát kétségbe vonják, gyalázzák.

Emiatt, van ennyi probléma.


Ha a ballibek kussban maradnának, minden békésebb lenne.

2017. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

"Ha a ballibek kussban maradnának, minden békésebb lenne."


Ja, a pártod békés nyugalomban tudná fosztogatni az országot.

2017. febr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

# 3

Mert az ugye teljesen rendben van,hogy a nagy nemzetiek mindenkit utálnak az árja kinézetű és gondolkodásúakon kívül?

Az tényleg jobb lenne a nemzetünknek,ha kilépnénk az EU-ból mert utáljuk őket,ha kizavarnánk a multikat és külföldi munkásokat,mert utáljuk őket,ha kizavarnánk a külföldi zsidó befektetőket,mert utáljuk őket,ha kizavarnánk az összes baloldalit függetlenül attól,hogy orvos vagy tanár,mert utáljuk őket,meg persze kizavarnánk azokat is,akik melegek,házasságon kívül élnek nemi életet,vagy nem szülnek 3 gyereket 30 éves korukra.

Az tényleg jobb lenne a nemzetünk számára,és persze az képviselné a keresztény értékeket,hiszen a Biblia is azt mondja,hogy szeresd a felebarátod és nem azt,hogy szeresd a hülye libsiket....

2017. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

5#


Egy kicsit túltolod a ballibsi propagandát.


Egyrészt kell lennie egy mintának.Milyen életforma a legjobb a nemzetnek?

Ahol van több gyerek, keresztény erkölccsel rendelkeznek a szülők.


Aki viszont magyarként, fitt férfi vagy termékeny nő létére,nem akarja gyarapítani az országot, az kevesebbet ér, mint , aki igen.

Aki igen, ő többet is érdemel, mint, aki nem.



Semmi haszna az országnak a migránsokból, vagy a melegházasságból.Sőt, inkább csak kár származna mindebből.

2017. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Nem valószínű.

Tudod mi az ordítási lánc? Mindenkinek le kell valakin vezetnie a frusztráltságát és pont azért olyan alpári a stílus, mert a való életben nem mernek konfrontálódni másokkal.

2017. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy konkrét példját mondjak, a HVG-n olvastam ezzel az olimpiaellenes népszavazással kapcsolatban egy cikket, és az egyik feltételezhetően jobboldali ember odaírta hogy: "szerencsétlen, semmirekellő hazaárulók". Erre a bal oldaliak visszaírtak neki hogy te szánalmas segédmunkás, iskolázatlan senki bla-bla, és szétekézték. Tehát lehet érezni mindkét oldalról ezt az indulatot, amit én eddig nem nagyon tapasztaltam. Legalábbis ilyen mértékben.
2017. febr. 12. 23:08
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Nem kell túlreagálni. Egyszerűen csak így vezetik le a vélt tévképzeteikből eredő frusztráltságukat.

2017. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező ezt még elolvasni is nehéz volt :S


"de olyan szinten alpári, primitív és degradáló sértéseket ír "


Kuruc.info-t nézd meg, vicc kategória...

2017. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!