Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2018-ban lesz valami változás...

2018-ban lesz valami változás vagy nem? Mik az esélyek egy kormányváltásra?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%

Ember, a Fidesznek kb. kétszer annyi támogatója van, mint a második pártnak és ez már évek óta így megy.

Szerinted mégis milyen kormányváltás lesz?

2017. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Minden megfordulhat egyszer, csak boruljon már az a bili. Ha a Fidesz bilije borul, ott nagy lesz a.....
2017. febr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 senior10 ***** válasza:
58%
Ezzel az ellenzékkel már ha lehet ezt a bohócgalerit ellenzéknek nevezni semmiképpen sem várható jövőre kormányváltás. szerintem még a 2022-s választásokat is be fogja húzni a Fidesz.
2017. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

És kire váltanád le őket?

A skizofrén, saját magával harcoló, liberális baloldalra?

Vagy Cuki Gabira és az éppen összeomló, nyilas kiscica pártjára?

2017. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
HA A fidesz nem csinal egy nagy baklövest,az ellenzek meg ugymarad ahogy van 2/3 lesz megint
2017. febr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
úgy gondolom hogy a fidesznek nincs már meg a 2 millió szavazója, sokan csalódtak bennük a legutóbbi szavazás óta. 2014ben még én is rájuk szavaztam pedig tudtam hogy nem tökéletesek de úgy voltam vele hogy még 4 évet megérdemelnek, hátha bizonyítják hogy alaptalan a sok kritika és nem korruptak, jó irányba vezetik az országot stb.. hát csalódtam, többet az életbe nem szavaznék rájuk. még van egy év a választásokig, ha lesz baloldali összefogás jó programmal jó vezetővel akkor bármi lehet. szerintem már az is óriási eredmény lenne ha nem lenne meg az abszolút többsége a fidesznek a parlamentben...
2017. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyan összefogàs màr Tutira nem lesz,amivel a fidesznek nem lesz meg az abszolùtt többsege,az ellenzèk egyetlen sikere a 2/3 megakadalyozasa lehet.senki nem gondolja komolyan,hogy eppen,Most a keritesepites utan nem lesz meg a fidesz abszolut többsege amikor az elott ciklusban a magannyugdijpenztarak allamositasa ill.a munkanelkuli segely idejenek lecsokkentese utan 2/3 lett
2017. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Én azért vigyáznék azzal a kijelentéssel, hogy a Fidesznek 2x annyi szavazója van mint a Jobbiknak. A közvéleménykutatásokat nem lehet készpénznek venni, az ilyen Fidesz-közeli cégek általiakat meg végképp nem. Azt úgy csűrik-csavarják, ahogy akarják, és 100% hogy nem a valóságot tükrözik, hanem azt, amit a Fidesz és a haverok látni akar.
2017. febr. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kormányváltásra, olyan minimális esély van pillanatnyilag, hogy nagy fantázia kell az elképzeléséhez. Már az is eredmény lesz, ha kevesebb fideszes jut a parlamentbe, mint legutóbb.
2017. febr. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8. Én meg nem vigyáznék, vonabácsi épp most veri szép a jobbikodat. üdv: egy exjobbik szavazó
2017. febr. 14. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!