Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2006-os tüntetések a misztik...

Árokpart kérdése:

A 2006-os tüntetések a misztikuma miatt marad meg sokáig emlékezetesnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy azóta is már volt hasonló nagyságú tüntetés pl. az internetadónál meg még a Fidesz székházat ugyanúgy megdobálták, illetve tavaly a Tanítanék Mozgalom Kossuth-téri tüntetésén is az eső ellenére rengetegen voltak megtelt ugyanúgy a tér. Tehát vajon a forradalom évfordulója miatt van a 2006-os eseményeknek ilyen misztikus mondanivalója, hogy úgy emlegetik, hogy 56-hoz hasonlóan a nemzet akkor is felemelte a szavát.
2017. febr. 13. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ugye csak szórakozol?
2017. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Arra gondolok, hogy nagyon sok nemzeti portálon a 2006-os eseményeket nemzeti forradalomnak tartják. Pedig létszámát tekintve volt azóta hasonló nagyságú tüntetés és felháborodás és az okok is hasonlóak, mégsem maradtak meg annyira a köztudatban.
2017. febr. 13. 23:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit az egyes kérdezett, azt én is kérdezem.
2017. febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Én meg arra gondolok, hogy annak sem forradalomhoz, sem 56hoz semmi köze nem volt, csak a felheccelt csőcselék randalírozott, az ostobák meg elkezdtek ideológiát gyártani hozzá, a még ostobábbak meg el is hitték, hogy itt most valami nagy és nemes dolog történt.
2017. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem, hanem a példátlan rendőri erőszak miatt. A Fidesz-székház megdobálásánál vagy a tanárok tüntetésénél nem volt ilyen.
2017. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a rendőri erőszak és a "forradalmi hangulat" miatt is. Mondjuk az engem is felháborít, hogy forradalmi hősöknek gondolták magukat azok az emberek.
2017. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy kinek mi a szubjektív véleménye a 2006-os eseményekről, tény hogy az volt a legnagyobb hepaj az elmúlt 60 évben.
2017. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

# 5/6 Időpont ma 07:41


A Fidesz-székház egyetlen ablaküvegének bedobása, és a tanártüntetésen sem emlékszem autókat gyújtogató, rendőrt utcakővel hajigáló csőcselékre.


Persze, lehet nekem is szelektív a memóriám, mint az egységsugarú fideszesnek.

2017. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmi misztikus nem volt abban, hogy nehány futball huligán szétverte Budapestet, milliós károkat okozva.
2017. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Zavargások. Érted ezt a szavt?

Zavargás. Magyarul:

Békés nem demonstráció átment veszélyesebb státuszba . Ha gyujtogatnak, meg betörnek a székházba, felszedik az utat stb stb, azt már jobb helyen nem hívják békés tüntetőknek. Ilyenkor a rendőrök is beszállnak a meccsbe. És nem ígérem hogy a könnygáz kikerül , ha viperával ütlek a fogad is kirepül, és pont. Rendbontók-intézkedők.

Kérdem én miért kellene megdicsénri a demonstrálokat és miért a rendőröket? Mivel kell egyiket jobban megbüntetni mint a másikat? Egymás püfölték, ennyi. Zavargások, pont. Ez a nevetséges Gergényi per, és hogy imádott kormányunk közli hogy "neem nem ez lendőltellol vót meee békézek vótak a tüntetők meee megvelték őket mee.." ez annyira röhejes. Nagyon sajnálom hogy akkor ezek a dolgok megtörténhettek, de ez sima manipuláció, hergelés, inkorrekt eljárás, természetesen ezeket is korrupt ügyek vezérlik.


Az meg hogy párhuzamot vonva a forradalmak meg eközt az év vicce..

Nézd meg milyen volt a poll tax riots. A szitu ugyanaz csak az inbíték más.

2017. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!