Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mit szólnak hozzá...

Szerintetek mit szólnak hozzá a politikusok, hogy a mai magyar fiatal nők körében már hivatalosan sem szégyen pénzért, "szeretetet" kapcsolatba bocsátkozni?

Figyelt kérdés

Most idéznék pár sort, ami a mai női felfogás általánosságban (egy fiatal hölgy szavai):

"Egy igazi nő fiatal, csinos és szép. Hogyne esne szó róla, a csapból is ez folyik. Igen, egy nő a fiatalságával és szépségével hódít, a férfiaknál pedig egészen más paraméterek vannak. Egy férfi főként a kiállásával, egzisztenciájával, magabiztosságával, sármosságával veszi le a nőket a lábáról."


Szerintetek a politikának volt e köze ennek kialakulásában, valamint van e szerintetek lehetőségük/eszközük/szándékuk változtatni ezen?


2017. febr. 21. 00:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Mit szólnak hozzá? Ugye most csak viccelsz? :D

A politikus éppen az a réteg, ami leginkább igénybe veszi az ilyen nők által kínált lehetőségeket.

Kicsit mesevilágban élsz.

2017. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont nem érdekli őket.


Amúgy meg ez köztudott, hogy a nők egyenes arányban mérik az embert az anyagi helyzetével, itthon meg különösen pökhendiek, arrogánsak, pedig nincs is nekik mire.


És hát a politikusat miért is izgatná ha van pénzük, és akkor a nők már "szeretik" is őket, nagyon.

2017. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Félreérted. Nem arról van szó, hogy igénybe veszik e az ilyesfajta lehetőségeket, hanem hogy az Egész fiatal női társadalom már hivatalosan felvállalja ezeket a nézeteket.

Ugye nem kell zseninek lenni, hogy belássuk hogy a régebbi időkben azért máshogy működtek ezek a dolgok. Most pedig így alakulnak.

Ennek hátterére kértem politikai és kollektív magyarázatot.

2017. febr. 21. 00:30
 4/16 A kérdező kommentje:

Bár nyilván az is egy álláspont, hogy nekik van pénzük libát tartani, így éhezni sem fognak e szempontból.

De jó e hogy így alakul a két nem közötti viszony?

Jó e hogy lassan embereket fogyasztási cikként kezelünk?

2017. febr. 21. 00:34
 5/16 Carragher_x ***** válasza:
81%

"Ugye nem kell zseninek lenni, hogy belássuk hogy a régebbi időkben azért máshogy működtek ezek a dolgok"

Igazából rettentő tájékozatlannak és műveletlennek kell lennie vkinek ahhoz, hogy azt képzelje ez most alakult ki és "régen minden más volt".:D

2017. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Régebben nem ilyenek voltak. Ha olvastál volna történelem könyvet, akkor tudhatnád, hogy nem is olyan rég volt a Kádár korszak, ahol mindenki valamelyest hasonlított egymásra és egységesen szegény környezet.

Nyilván ez a környezet nem tette elérhetővé ezeket a nézeteket akkor.

Azonban most minden bizonnyal megnyílt az út felé és ennek a folyamat taglalásáról és irányairól kérdeztem.


Valamint megkérném, hogy aki személyeskedni szeretne csak az ugorjon egy másik kérdésre, vagy lépjen ki. Nem kötelező válaszolni.

2017. febr. 21. 00:48
 7/16 anonim ***** válasza:

"Félreérted. Nem arról van szó, hogy igénybe veszik e az ilyesfajta lehetőségeket, hanem hogy az Egész fiatal női társadalom már hivatalosan felvállalja ezeket a nézeteket."


Nem barátom, te azt kérdezted, hogy a politikusok mit szólnak ehhez az egészhez.

Legalább olvasd már el a saját kérdésedet, mert így, hogy te sem tudod, mit akarsz kérdezni, mi hogy adjunk neked rendes választ? Ha azt akarod kérdezni, hogy mi mit szólunk ehhez, akkor miért nem ezt kérdezed?


Egyébként nekem nem tetszik ez a folyamat. Nem szeretem a felszínes, elvtelen embereket, így a prosti-strici társadalom sem jön be nekem.

2017. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2017. febr. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező,te rettentő naiv vagy.

Másrészt pedig nem tudsz szöveget értelmezni.

Az idézett mondat nem arról szól,hogy a nő pénzért árulja magát,szimplán megfogalmaz egy közismert tényt,hogy a férfiak vizuális típusok,míg a nők nem.

A férfiaknak a látvány kell,így náluk ez fő szempont,míg a nőknek az érzelmi biztonság kell,ezért ők elsősorban a határozottságot keresik a férfiban

És persze az anyagiak is fontosak egy bizonyos szintig,egy hagyományos értékrenddel rendelkező nőnek fontos,hogy a választott párja milyen egzisztenciával rendelkezik és milyen a munkához való hozzáállása,mert a gyerekvállaláshoz fontos az anyagi biztonság.

Ami pedig a Kádár korszakot illeti,akkor is voltak prostituáltak,sőt olyan magas színvonalon ment az ipar,hogy szállodák és egyéb rangos vendéglők álltak szerződésben örömlányokkal,a másik oldala meg az volt az éremnek,hogy a családon belüli erőszak a nő szégyene volt és még el se válhatott,mert az is hatalmas szégyen volt.

Sőt a házasságok nagy része csak a pénzről szólt,nálunk mindenki azért ment hozzá a másikhoz,mert szegények voltak,és együtt egy kicsivel több pénzük volt,soha nem voltak szerelmesek,sőt nekem még papám azt tanította kiskoromban,hogy a házasság egy vagyoni szerződés,amikor én visszaválaszoltam,hogy a házasság a szerelemről szól(nyilván nekem a Disney mesékből ez jött le),akkor azt mondta,hogy a szerelem butaság,arra nem alapozunk házasságot....


A világ soha nem volt és soha nem is lesz olyan,mint amilyennek te képzeled.

De ha már választani lehet,én azt mondom legyen minél nagyobb az egyének szabadsága,mert annak semmi értelme,hogy valakit azért ítélnek el,már más az értékrendje,miközben gyilkosok,erőszaktevők,pedofilok rohangálnak a földön,akik tényleg ártanak másoknak,nem csak pénzért szexelnek

2017. febr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

A kérdéseidre.: A politikusok jó részének ez közömbös, nagy többségük 10 - 90% között hazudik beszédeiben.


Ettől függetlenül nyilván van pár politikus, akinek számár nem közömbös a téma, főleg a szakpolitikusok.


Jó politika nélkül nincs jó gazdaság és viszont, ahogy azt a mai vezetők vallják.

Magyarul persze, hogy van hozzá köze!


Lehetőségük és eszközük van, tesznek is ez irányban lépéseket. Magyarul szándékuk is van.

Más kérdés, hogy a társadalom tehetetlensége nagy, a ma eszközölt változtatások zöme, csak a következő generáció életében okoz jelentős változást.


ui.: Levelezek egy lánnyal, már találkoztunk, de én szeretnék még találkozni, mert nekem tettszik, eddig rendesnek tűnt, kérleltem, hogy találkozzunk, de ezekre a kéréseimre rendszerint nem reagál.

Legutóbb próbaképp, 2 megválaszolatlan levelem után levélben felvetettem, hogy jelöljön be LinkedIn-en.


Még abban az órában visszajelölt!!!


Egyszóval, amikor nekem lenne szeretetre szükségem, akkor semmi, de amikor neki "juthat" pénz, kapcsolat, lehetőség, akkor azonnal ugrik a fiatal hölgy!


Tanulságos történet.

2017. febr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!