Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellett ekkorát csalódnu...

Miért kellett ekkorát csalódnunk Orbánban? Ti is így érzitek, hogy ez már fájt?

Figyelt kérdés

Amikor felruházta a nép ekkora hatalommal, 2010-ben, akkor még ő ígérte nekünk, hogy a korrupt zsarnok hazaáruló Gyurcsányt és bandáját méltó módon elszámoltatja bűneiért. Ebből az elszámoltatásból nem lett semmi, utána pedig egy még addiginál is hatalmasabb hűbéres diktatúrát építettek ki maguknak. A korrupció a Gyurcsányékat is dimenzióval meghaladóbb méretet öltött mára.

Ti is éreztek egyfajta fájdalmat és csalódást? Hogy az aki szebb jövőt ígért nekünk, ma a nép kizsákmányoló korrupt zsarnokává lett, akinek minden intézkedése csak a lopás még nagyobb lehetőségének kiaknázására és a nép tovább szegényítésére van?


2017. febr. 22. 00:36
1 2
 1/16 nemma ***** válasza:
28%
Szerintem te nem vagy tisztában a "zsarnok" szó jelentésével.
2017. febr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Én nem csalódtam benne,mert soha nem is hittem neki.

Ha valaki úgy váltogatja a nézeteit,mint ő(liberálisról konzervatívra,konzervatívról keresztény hazafira majd újra vissza....)az a választási kampányát is végig hazudja...

2017. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Minden ember a saját életét helyezi előtérbe, politikusok is csak feljebb akarnak kerülni, mint te a munkahelyeden, hogy jobb fizetésed, és életkörülményed legyen. Sajna vannak ilyen patkányok is, akik hazudni is képesek ezért millió embernek, de hát nincs mitől félnie, úgyhogy miért ne.

De ne aggódj, átlag 70 évig kell csak ezt elszenvednie egy embernek, utána halál után minden szenvedés elmúlik.

2017. febr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Csak az csalódott benne, aki volt olyan balga és hitt neki.
2017. febr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem csalódtam benne. Én még emlékszem hogy pont a pofátlan lopásért váltottuk le 2002ben. Nem tudom miért hitte bárki hogy 8 év alatt megváltozik. Oké hogy a 8ból kettőt idegszanatóriumban töltötte de azok sem képesek csodákra.
2017. febr. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
A hit, az személyes ügy. Aki nem ismerte fel azonnal a hamis pátoszt, az rossz emberismerő. Aki egy orvosi kezelés alatt álló paranoiás skizofrén elmebetegben és elmebetegnek hisz, az megérdemli a sorsát.
2017. febr. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Orbánék nem ígértek semmit 2010-ben.

Annyi volt az ígéretük, hogy elszámoltatják az MSZP-t, de még azt se csinálták meg.

Nem is értem, hogy sok birka miben reménykedett akkor. Én 2010-ben 18 éves, fiatal jobbikos voltam és már akkor tudtam, hogy itt a Fidesszel semmi grandiózus álom nem teljesül be. Nekem nem is volt ilyenem velük kapcsolatban. Aztán 1-2 év múlva kinőttem a Jobbikot is és azóta itt vagyok párt nélkül.

Szerintem a magyar politikai élet már rég zsákutcába jutott.

2017. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Ne azt figyeljék,amit mondok,hanem amit teszek...
2017. febr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
A mézesmadzag politika miatt. Orbán 2010-ben azokat mondta, amit a nép hallani akart. Elszámoltatják az MSZP-t, jólét lesz, fizetés emelések jönnek, stb. Az embereknek meg ez tetszett, ez jól hangzott, emiatt megválasztották.
2017. febr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Én nem csalódtam benne. Mindig is tudtam, hogy cigány, szóval bízni sem bíztam benne soha.
2017. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!