Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akinek nem tetszik a jelenlegi...

Akinek nem tetszik a jelenlegi kormány, az miért akarja megdönteni, miért nem megy el inkább külföldre?

Figyelt kérdés

Nagyon jól látszik, hogy a Fideszt nem lehet leváltani. A két legerősebb párt az MSZP és a Jobbik, de nekik sincs semmi esélyük ellene. Az ellenzék nagyon szétszórt, mindenki mást akar vagy nem is tudják, hogy mit akarnak, na meg ők is hiteltelenek és korruptak, ezért nem tudnak semmit kiállítani a Fidesz ellen, aminek ott van a bő 2 millió szektás híve, akik készek Orbánért még az életüket is feláldozni.


Ilyen helyzetben miben reménykednek? Mi lesz itt? nem lesz itt semmi. Én már döntöttem, hogy lelépek, de más miben reménykedik? Ezt nem bírom megérteni.



2017. febr. 23. 12:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam angliában, beszélek közel anyanyelvi szinten angolul mégsem igazán éreztem jól magam... usa-ba vagy australia-ba lépnék, de oda meg nem könnyű... Amúgy nem mindenki tud menni, család, nyelvtudás, etc
2017. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

#1


Jó, de akkor viszem magammal a családot, megtanulok angolul, stb.

Nekem szerencsére nincsenek még gyerekeim, mert fiatal vagyok, de ha megyek majd kora nyáron és kitelepedek, akkor nagy valószínűséggel viszem majd magammal mutert és fatert is.

2017. febr. 23. 13:01
 3/27 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az tetszene, ha minden fidesz ellenes ember mellém állna kapát, kaszát, vasvillát ragadnánk, mint Dózsa Györgyék és idegbetegen rohannánk ordítva az Országházba és bozótvágóval keresztül szúrhatnám orbánt, mint Reznov elvtárs a World at War-ban a nácit a játék végén és ezután kitűzném a Melegek zászlaját az Országházra. XD
2017. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Mit akarsz kinnt dolgozni? Rabszolgamunkán kívül nem nagyon adnak mást? Nekem nincs kedvem valami pszihopata főnök nyavajgásait hallgatni mert azt hiszin mao. a harmadik világ. Inkább itthon vagyok középosztály mint ott rabszolga.
2017. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

" Rabszolgamunkán kívül nem nagyon adnak mást"


Ostobasag.

2017. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

Nézd el nekünk ha magyarországon képzeljük el a jövőnket. De szeretnénk ha élhetőbb lenne számunkra is, a fejlődésből nem csak a sógorkomák, oligarchák részesülnének hanem mi is.

Egy olyan jövőképet akarunk amot szeretnénk megvalósítani. Ebben a drágalátos kormány nem partnerünk. A Jobbik pláne, a kettő pont ugyanaz, miért arra cserélnénk? Ez nem pártpolitika , ez igény a politika felé. Bárki kinálná fel és lenne a szövetségesünk, arra szívesen lecserélnénk. Ha mszp-s ha Lmp-s, akárki. A Párbeszéd próbálkozik ilyesmivel, újbaloldallal, de gyengék nem meggyőzőek. Viszont Botka ebben úgy látszik a segítségünkre lehetne. Persze ez még csak reményszikra. De nézd már el nekünk ha nem külföldre megyünk ilyen gondolkodás helyett.

2017. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

#5


Nos, ez valóban ostobaság. Rabszolgameló inkább itthon van.

2017. febr. 23. 14:13
 8/27 A kérdező kommentje:

#6


De pont erre gondolok, hogy nem értem, hogy ti miben reménykedtek.

Leírtad, hogy:


"Nézd el nekünk ha magyarországon képzeljük el a jövőnket. De szeretnénk ha élhetőbb lenne számunkra is, a fejlődésből nem csak a sógorkomák, oligarchák részesülnének hanem mi is."


Ez mind rendben van, de Magyarország alapvetően egy ilyen hely. Ez olyan, mintha azt írtad volna, hogy mi egy olyan ecetet akarunk enni, ami nem savanyú. Barátom, az ecet lényege éppen az, hogy savanyú.

2017. febr. 23. 14:16
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Én nem ismerek olyat aki kint a szakmájában dolgozik (ami nem vállalkozás vagy ilyenek hanem szakma) nem hallottam még olyanoról aki kint jegyző kint grafikus kint operatőr vagy kint jogász. Az összes mind vagy vendéglátós vagy építőipari munkát végez. Persze lehet csak én nem ismerek olyanokat. Az álláshirdetések viszont engem igazolnak ha rákeresel hogy ausztriai állások. Ja esetleg még ápolónak szoktak felvenni magyarokat na de köszönöm én azt hogy pelenkázzak másokat.
2017. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
"Ez mind rendben van, de Magyarország alapvetően egy ilyen hely." Egy frászt!!!! Te vagy egy olyan, hogy ezt elfogadod. (Mondhatni te vagy az ecet, a megsavanyodott bor. Néha ide-oda jo belöle egy kevés, de ha sok akkor mindenki fintorog töle/töled. Jogosan!!))
2017. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!