Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olimpiára lenne 3000...

Ha olimpiára lenne 3000 milliárd, akkor az egészségügy miért van romokban?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 04:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Az egészségügy rohasztása fidesz sajátos politikája a társadalom elöregedésének problémája ellen. Az idősebbek megfelelő orvosi ellátás nélkül hamarabb meghalnak (minden rászorulónak csökken az életben maradási esélye, de az idősebbek sokkal inkább rá vannak utalva az egészségügyre).


A férfi nyugdíjkorhatár 65 évre emelése is ezt a célt szolgálja.


A másik indok az, hogy az egészségügyre fordított pénzből nem lehet annyira hatékonyan lopni (vagy ez már a hűbéruraink számára is etikátlan lenne). Így aztán inkább elzárják a csapot és mega-projektekbe ruháznak be, ahol nem feltűnő, ha egy viszonylag nagyobb összeg eltűnik az éterben.

2017. febr. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
A kerdes jogos, valasz nincs.
2017. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert a fidesz csak a rohadt sportokra akar költeni. Stadionok, uszodák, olimpia ezek vannak, mert orbánnak a sport a mindene. A fidesz egy fasiszta párt. A Szovjet zászlót kitűzöm a felcsúti stadionra. Gyurcsány Über Alles!
2017. febr. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
A cigány foci drukkernek mindig csak a bőrfocin meg a sok hülye focistán jár az esze, akikért a nők oda vannak. Irigy vagyok és gyűlölök minden sportolót mert van csajuk, nekem meg nem volt soha. Ez egy nagy történelmi igazságtalanság velem szemben. Én csak Gyurcsányt szeretem.
2017. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Szewrencsére nem lesz olimpia! Hál' IOstennek!
2017. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
De mi a bajotok az egeszsegüggyel? Engem ellàt a hàziorvosom a tavaly felùjított rendelőben, az SZTKban is fogadnak
2017. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

"De mi a bajotok az egeszsegüggyel? Engem ellàt a hàziorvosom a tavaly felùjított rendelőben, az SZTKban is fogadnak"



https://www.youtube.com/watch?v=GSTTWXHFUp4

2017. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

"De mi a bajotok az egeszsegüggyel? Engem ellàt a hàziorvosom a tavaly felùjított rendelőben, az SZTKban is fogadnak"


Aha, én is ezt mondanám...

Tőlem meg kötözéskor az orvos azt mondta, hogy következő nap, ha megyek kötés cserére, vegyek a gyógyszertárból gézlapot és ragszalagot!

2017. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen egyszerű a válasz: a Fidesznek nem célja, hogy életben tartsák az embereket, nekik és a baráti körüknek pedig ott vannak a hotelszerű luxuskórházak. Ráadásul nagyon bonyolult lenne az egészet struktúrálisan átalakítani úgy, hogy jobban működjön.
2017. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Mert sokkal több pénz kéne rá, mint 3000 milliárd forint. Egyszerűen ezt a rendszert egy nem 100%-osan stabil gazdasággal rendelkező országnak lehetetlen fenntartani. Amerikában nem eho-t fizetnek az emberek, hanem külön kötnek biztosításokat. Itt egy átlagos ember eho-ja az USA-ban még a legalacsonyabb szintű biztosítást sem fedezné, ami talán egy könnyebb törés ellátását fedezné.

Egy-egy ember intenzív ellátásának napja több millió forint. Az orvosi eszközök iszonyatosan drágák.

2017. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!