Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a Fidesz...

Mit szóltok, hogy a Fidesz minden közvéleménykutató szerint erősödik, az ellenzéki pártok közül pedig az MSZP erősödik, és a Jobbik gyengül?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%

Mit szólsz ahhoz, hogy - a közvéleménykutatásoktól eltérően - a valós helyzet az én környezetemben meg az, hogy egyre kevesebben állnak már a fidesz mellett, az MSZP-ből rég kiábrándultak, a Jobbikot köpönyegforgatónak érzik egyre többen és igazából a fiatal, valódi demokrata generációban hisznek egyre többen?


Ja és még azt is hallottam, hogy a fizetett - vagy csak ostoba módon ingyen trollkodó - fideszes kommentkommandósok ereje is egyre csökken és az embereknek lassan eltelik a zsebe a felfújt lufiktól amit a kormány és talpnyalóik a médiában, sajtóban, fórumokon produkálnak?

2017. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nézzük csak:

Botka Vonával szemben? Mit vársz...

2017. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Melyik közvéleménykutatók? Most derült ki épp az olimpia támogatottság felmérése kapcsán, hogy a kormány megrendeli, mi legyen az eredmény. Addig kell alakítani, míg ki nem jön a Fidesz elsöprő támogatottsága. A Jobbik gyengülése az MSZP ellenében is éppen hogyhogynem a kormánypárti érdek :o
2017. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Aztamindenit, mindjárt megmagyarázzák, hogy miért a fidesz áll a legrosszabbul. Pártfüggetlen vagyok, de szemem azért nekem is van.
2017. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%

"Pártfüggetlen vagyok"


Már megint ez a fideszes terelés (legyint). :DDDDD

2017. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Több közvéleménykutató cég is van, különböző politikai oldalon (Tárki, Medián, Jobbik (bár az Iránytű mostanában nagyon csöndben van)), de mégis mindegyik Fidesz-előnyt mutat.


Nem lehet ennyire elvakultnak lenni, elmagyarázni, hogy nem úgy van az.

2017. febr. 24. 17:54
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Én ezt a közvéleménykutatást sosem értettem, hogy miért ugyanaz 1000 ember véleménye, mint 10 millióé..lásd 2006-os választások előtt.
2017. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Pro Patria ***** válasza:

_Nagyon_ erős különbség akár a 2002-es, akár a 2006-os előremutatásokhoz képest, hogy akkor százalékok ingáztak.


Most egymillió szavazót kellene kb. egy év alatt szereznie mindkét erősebb ellenzéki pártnak, hogy legyen kormányváltás, ami irreális.

A Fidesz-KDNP-nek egymagában van annyi szavazója, mint a két utána következő pártnak együttesen.

2017. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kormányváltás nem lesz, de egy egészséges parlamenti egyensúly valószínűleg létre fog jönni. Nem szabad hogy 2/3 legyen, ez még a fideszeseknek sem lehet az érdeke.
2017. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
3-asnak üzenem, melyi közvéleménykutatók szerint. Például a Medián, akinek a kutatását a hvg hozta le. Tudom-tudom, mindkettejüket Habony fizette le... :) Hogy is felejthettem el én buta fideszdroid :D
2017. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!