Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért árulták el Gyurcsány...

Miért árulták el Gyurcsány Ferencet?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferencet elárulta saját pártja. Ellene fordultak, azon kívül, hogy kiszivárogtatták az öszödi beszédet, gyakorlatilag el akarták lehetetleníteni a munkáját. Sikerült is, terveinek csak egy kis részét tudta teljesíteni. Egy esetleges hatalomra jutás esetén Gyurcsány Ferenc bizonyíthatna, és beteljesíthetné terveit? Lehet, hogy jobb vezető lenne, mint a többi mszp-s politikus? Az mszp azóta teljesít gyengébben, amióta Gyurcsány Ferenc nincs a vezeti között. Egy eseteges hatalomra kerülés után újra erőre kaphatna a párt.
2017. febr. 24. 17:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
42%

Gyurcsány egy karizmatikus, erős egyéniség, aki a hibáit bevallotta, az igazat mondta ki, ellene fordult mindenki, szimpatizánsai is elfordultak tőle, de soha nem adja fel a küzdelmet.

Pont az ilyen emberrel, aki kimondta, hogy hazudtak, ellene szegülnek, szövetkeznek ellene.

Ott van Orbán, ő egy magalomániás, hataloméhes, erőszakos, gusztutstalan, gátlástalan, erkölcstelen, HAZUG DIKTÁTOR, aki ha valaki ellene szegül, bosszút áll, nem vallja be hibáit, másra mutogat, mossa kezeit, aki fél Gyurcsány Ferenctől, kemény kihívója Viktornak.

Viszont Orbánt soha nem fogják elárulni, mert rettegnek tőle, inkább nyalják a valagáját.

2017. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
20%
Tévedés, Gyurcsány árult el mindenki mást, a pártját, az országot. Talán egyedül csak Toto kutya kivétel.
2017. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
#2 Gyurcsány Ferencet közösen kicsinálták a társai, lássuk be, nem bírták, ha valaki őszinte. Most itt vannak, megnézhetik magukat. Nélküle már nem az igazi a párt. De azok után, amit tettek vele, nem valószínű, hogy visszavágyik hozzájuk.
2017. febr. 24. 17:36
 4/39 anonim ***** válasza:
39%
Gyurcsány nagyon erőteljesen szembefordult a saját pártjának a tagjaival, akik továbbra is csak a kis pecsenyéjük sütögetésével akartak bíbelődni. Erre Gyurcsány meg olyanokkal jön hogy elég a hazugságból? Mennie kellett, a spiclik megoldották Orbánékkal.
2017. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
36%

"Az mszp azóta teljesít gyengébben, amióta Gyurcsány Ferenc nincs a vezeti között."


Az emeszpé mindig is gyengén teljesített, fogalmazzunk úgy, hogy a támogatottsága azóta van a béka segge alatt, mióta a Böszme lenullázta. Az ő egyetlen, ám soha el nem évülő érdeme ez, legyünk érte hálásak, kívánjunk neki hosszú éveket az új pártja élén, ami garancia arra, hogy baloldali párt nem kerülhet kormányra (Az övére épeszű nem szavaz, a konkurenciát meg kicsinálja).

2017. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%
Gyurcsány kb. 7 éve bizonyíthat a saját pártjával. Úgy 5 százalék körüli támogatottságig jutott ezalatt az idő alatt. Az emberek többsége nem kér belőle soha többet.
2017. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%

Na most azért sarkítsuk kicsit vissza a dolgot.


Én is így gondolom hogy elárulták és ellehetetlenítették a munkáját. DE! azért nem virít az mszp mert ő egyáltalán oda lépett. Ez az alkalmatlan párt nem akart egy újabb olyan vezetőt akit nem tudnak úgy rángatni mint Medgyessyt. A párt másik fele azért szavazott Kissre akkor a kongresszuson, mert gondolták ő nem olyan erőteljes, indulatos, és legfőképpen nem olyan határozott mint Horn Gyula volt. Neki is csak azért sikerült tervei jódarabja mert a párt gyenge volt hozzá képest.

Csakhogy: Mindettől függetlenül is problémák voltak a politikájával, ami mondjuk hogy nem kifejezetten baloldali volt.

Erről itt írtam bővebben hogy miért nem lehet újra hatalmon, nem mert én mondom hanem mert ez a természet törvénye.

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__84..

2017. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
45%

Köszi gyerekek a 0%-ot xD

Pedig csak az IGAZAT mondtam!

2017. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet. Szerintem Gyurcsány képes lenne sikerre vinni az mszp. Gondoljatok bele, alapított egy pártot. Nem is olyan régen, csak 2% volt kb. Most már 5. Ez több, mint a duplája. Ha egymaga a saját pártjának kedvelőit képes volt megduplázni, akkor hogyha az mszp-ben lenne, megduplázná a rájuk szavazókat.
2017. febr. 24. 17:54
 10/39 A kérdező kommentje:
Én még nem pontoztam le senkit.
2017. febr. 24. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!