Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum mozgalom számotokra...

A Momentum mozgalom számotokra is szimpatikus volt először?

Figyelt kérdés

Számomra főleg az egyik kezdeményező, Fekete-Győr András volt szimpatikus.

Hasonlóan hozzám, ő is Fideszes családból származik, csak teljesen kiábrándult.

Nálunk kb az egész családra ez jellemző, pedig a szüleim a Fidesz alapítása óta támogatók voltak.Én pedig beleszülettem ebbe.


Számomra az olimpia ellenzése nem volt kérdés.

Én nem szorulok rá (csak nagyon ritkán),hogy "állami szolgáltatást" vegyek igénybe, akár tömegközlekedésről,akár egészségügyről van szó.Ennek ellenére, mégis úgy gondolom, az olimpiára szánt pénznek máshol jobb helye lenne.



A Momentum számomra akkor kezdett el unszimpatikussá válni, amikor elkezdtek felszínre kerülni ezek a liberális elemek.Például kisebbségvédelem, illetve a migráció témájában tett gyanús kijelentések.

Úgy gondolom, a közel-keleti,afrikai migráció elutasítása magától értetődik egy olyan pártnál,politikai formációnál, ami magyarnak vallja magát.



2017. febr. 24. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Már első blikkre tudtam h ez is csak egy újabb baloldali projekt a fiataloknak.
2017. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Nincs álláspontja még róla szerintem, de hidd el, hogy Magyarországon nem a migráció a legnagyobb probléma, ráadásul nem is akar itt maradni egyetlen szerencsétlen sem.
2017. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1#


Nem annak indult....


Szerintem nagyon kár értük, mert vannak benne egészen értelmes emberek is.

2017. febr. 24. 18:06
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Meg másodszor is.
2017. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezek szerint, aki migráns ellenes az lehet csak jó párt?

Túl kéne már lépni ezen a migráns témán, annál égetőbb témák vannak itthon.

2017. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2#


Nem a legnagyobb, de probléma.

Győrben lakom, hidd el,a migránsok problémát jelentenek.Nem hiányoznak ide, a népes ómigránsaink mellé.Azokkal is kellene valamit kezdeni.

2017. febr. 24. 18:10
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

utolsó bekezdésedre:


Te így gondolod, azonban sokan valamennyire máshogy gondolják. Neked az a magyar aki eleve elutasítja az idegeneket, pedig van olyan magyar is, aki képes elképzelni azt hogy más rasszhoz tartozók is lehetnek hasznára egy társadalomnak, csak meg kell őket szűrni, rendezett körülmények között el kell bírálni a határokon belüli sorsukat, vagy pedig mehetnek... Amúgy a Momentumtól nem ismerek hivatalos állásfoglalást ezügyben.


De kérlek, ne vedd magadhoz azt a privilégiumot hogy eldöntsd, ki a magyar és ki nem. Mert ez a privilégium nem a tiéd. Sőt, senkié sem.

2017. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint, aki migráns ellenes az lehet csak jó párt?

Túl kéne már lépni ezen a migráns témán, annál égetőbb témák vannak itthon."


Nem feltétlenül, de olyan párt, politikai formáció, ami migránspárti, az jó nem lehet.

2017. febr. 24. 18:11
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

,,Nem feltétlenül, de olyan párt, politikai formáció, ami migránspárti, az jó nem lehet."

Aha, értelek. És neked van szavazati jogod...

2017. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Az idegenek befogadása csak bizonyos szintig jó.


Hogyha nagymértékben eltérnek etnikailag,vallásilag,kulturálisan, az elég hátrányos a társadalomra nézve.


Ott az élő példa előttünk.

Magyarország egyszer volt csak olyan birka, hogy nagymértékben eltérő etnikumú népcsoportot fogadott be, azóta is szívunk miattuk,

2017. febr. 24. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!