Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar nép most már végleg...

A magyar nép most már végleg eldöntötte, hogy mer kicsi lenni?

Figyelt kérdés
Az olimpiával kapcsolatos közvélemény kutatás fényében..
2017. febr. 24. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Inkább csak reálisan látja a helyzetét és nem akarja a következő generációkat is nyomorba dönteni pár elmeháborodott idióta szórakozása/hobbija miatt..
2017. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Végülis kicsi az ország a populáció is kevés a szürkeállomány is. Mit vársz még?
2017. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2017. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
A magyar nép Mátyás király halála óta kicsi.
2017. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1


Szerintem a hozzád hasonló bölcsek csak azt a 3 új stadiont látják az egészben amit fel kellene húzni.

A rengeteg fejlesztést, gazdaságélénkítő hatást meg országimázst figyelmen kívül hagyják..

2017. febr. 24. 19:20
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5: Szerintem, nem. Talán csak eltűnődött ő is, hogy vajon miért "nem kellett" az olimpia Torontonak, Bostonnak, Hamburgak és Rómának. Vagy azon, hogy ha a 2020-as Tokiói Olimpia költségei már most 20 milliárd dollár körül járnak a tervezett 3,5 milliárd helyett, akkor nálunk, vajon mi lenne a korrupcióval súlyosbított végösszeg. A "vizes vb" költségei például, 24 milliárd forint helyett, megközelítették a 100milliárdot. Persze, lehet nagyot álmodni, csak akkor van baj, ha esetleg rémálom lesz belőle.
2017. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, sorod már fel hány nyereséges olimpia volt eddig, hallgatlak :) csak nézd meg a görögöket, nekem nem hiányzik az, ami ott történt, kösz..
2017. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, lesz idén a vizes VB utána 19-ben a Maccabi játékok, azután 2020-ban a foci Eb pár mérkőzését is nálunk rendezik. Az Olimpát lemondtuk, de attól még vannak sportesemények az országban és szerintem ez a fontos.
2017. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tény, hogy a sport infrastruktúra nem fog pénzt hozni, lehet még veszteségesen is működnének az Olimpia után, hiszen a magyar emberek átlagosan 1000-2000-en járnak ki meccsekre. Így elképzelhetetlen, hogy a költségek valaha megfordulnak, ám Budapesten nagyon fontos fejlesztésekre van szükség, a város sok része lepusztult, balkán hangulatú, ezért életbevágó lett volna bizonyos fejlesztések elvégzése, amiket az Olimpia rendezés vont volna maga után. Útak, villamos vonalak, vasút fejlesztése hosszú távon szerintem semmiképp sincs rossz hatással a városra, gazdasági környezetre.
2017. febr. 24. 20:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a fejlesztéseket miért nem lehet megcsinálni az Olimpia nélkül, ha egyszer kellenek?
2017. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!