Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az Orbán -...

Mi a véleményed az Orbán - Vona párharcokról?

Figyelt kérdés
Most konkrétan az e heti eseményekre gondolok..na meg..hogy hogy süllyedhetett le olyan paraszti szintre a kedves miniszterelnökünk a papírra felírt "visszaszólásával", az ülésről való kivonulásával, valamint mennyire ásta el magát azzal, hogy hétfőn odaszúrtak neki, erre szerdán már vissza is vonják az olimpia pályázatot? Sorolhatnám még mik történtek a héten, pl a ma reggeli rádió beszélgetése, köpni nyelni nem tudott a viszont kérdésre...mit gondoltok? Puskás stadion költségvetése? Az Emirates stadion nem került ennyibe... Meddig mehet ez így? Milyen ország ez? 2018-ban vége a burkolt egyeduralomnak?

2017. febr. 24. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mint szokták mondani: 2 milliós fideszszektás van akit ha szembevizel a "vezér" nekik akkor is ő az Isten + vannak akik a vezér által élnek jól... NAGYON JÓL... szal nem lesz itt semmi változás.
2017. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Orbán ezzel csak jobban megerősítette, hogy nem való a magyar országgyűlésbe. Teljesen ki van égve, el kéne már tűnni neki, ameddig van annyi tekintélye a hívei között.

Ilyen minőségű visszaszólás nem való oda.

2017. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Betáraztam a popcornt !
2017. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Minősíthetetlen, hogy egy miniszterelnök vitában ÉRVKÉNT használja fel valakinek az esetleges nemi identitását...
2017. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Molyember ***** válasza:
77%
A Fidesz elérte, hogy még a Jobbik is szimpatikusabb nála, pedig nagyon messze állok a szélsőjobbtól.
2017. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
#5: Igen, ezzel én is egyre inkább így vagyok.
2017. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút tendencia, a náci, rasszista, gárdista, anarchista Jobbik szimpatikusabb mint a Fidesz. Még bennük is több demokrata vér folyik mint a magyar Ceaușescu-ba és pártkatonáiba.
2017. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem a Jobbik akkor nőtt a szememben, amikor voltam egy lakossági fórumon. Tényleg normális témákról, mindennapi bajokról volt szó.

Az a komoly, hogy a Jobbik vállalhatóbb párt, mint a Fidesz.

2017. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Jobbik elég csalódás mostanság, főleg mikor beálltak azon törvény mögé hogy ellenőrizzék a feltöltőkártyásokat évente. Közben lényegében hiába ellenőriznek évente, köztes időben bárki kezébe kerülhet felöltőkártya. Ha ilyen hülyeséget megszavaztak a Fidesszel karöltve, mit akarnak? Fidesz meg már 98-ban eljátszotta a bizalmam, akkor sem szavaztam rájuk amúgy.
2017. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Párharc? Miröl beszélsz? Cicáskodás egymás között (MAX!!!)
2017. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!