Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy diktatúra...

Miért mondják, hogy diktatúra van és nincs sajtószabadság?

Figyelt kérdés

Közben pedig :


1, A netes hírportálok min. 90 %-a baloldali ill. fideszellenes


2, A hozzászólások döntő része a politikai hírek, videók alatt, politikai fórumokon, facebook-on stb. a fideszt és Orbánt szidja


3, Utcán, villamoson, buszon ill. politikai beszélgetésekben is hasonló a helyzet, én még senkit nem hallottam, aki a fideszt dicsérte volna, direkt figyeltem


4, Egyetemi előadásokon, iskolában, tanároktól se hallottam senkit, aki dicsérte volna őket


5, Kiírják mindenhova, hogy diktatúra van és nincs szólásszabadság. Ami paradoxon, mert ha kiírhatod nyilvános helyre, hogy diktatúra van, akkor nincs diktatúra, mert akkor nem írhatnád ki, hogy diktatúra van. (Illetve de, csak másnap már nem fogsz élni.) Számomra pont ez a bizonyíték a sajtószabadságra egyébként.


6, Youtube legnépszerűbb videók: Risitas az olimpiáról, ATV videók, Momentum videók, stb. Hát ezek se dicsőítik épp az állítólagos "Vezért" :D


7, Orbán facebook profilján a hozzászólások. Szerintem az már sok is a szabadságból, mert én még a legádázabb ellenségemnek se kívánnék olyat, hogy kínok közepette dögöljön meg rákban.


Most ez azért van, mert nem tudják az emberek, hogy mit jelent a diktatúra valójában? (Szerencsére) És azt se, hogy mi van tőlünk délre és keletre sok országban?

Vagy azért mert nagy divat manapság ilyen szavakkal dobálózni, hogy diktatúra, tragédia, művész, náci, komcsi, asszem ezek a legnépszerűbbek, amiket már minden(ki)re rámondanak.


Nem érdekelne, de kissé feltűntek ezek a dolgok netezés és buszozás közben..



2017. febr. 26. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Társadalmi célú hirdetést olvashattak. Készült Magyarország Kormánya megbízásából.
2017. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Azé me nincs melegházassáááááááááááág
2017. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Amelyik hatalmat demokratikus választásokon nem lehet megbuktatni, az eléggé diktatúrára hajaz...
2017. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Megint egy ember, aki nem tudja megkülönböztetni egymástól az autoriter és a totalitárius diktatúrát.
2017. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
3, meg lehet buktatni. Az ellenzéknek csak szavazók kellenek hozzá, más nagyon nem.
2017. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

1-es: Jó, ezt beleegyezésnek vettem. Megcáfolni bezzeg nem tudod, amiket leírtam, így marad a szokásos szöveg, hogy aki nem tetszik neked, az fideszb*zi.


3-as: Vagy csak nincs normális ellenzék? Ahelyett, hogy összefognának, lett megint egy új baloldali párt.

2017. febr. 26. 16:41
 7/17 Crisopher ***** válasza:
52%
Ez mostanában tökre elcsépelt lett, pedig igazából mindenkinek szabadon joga van kifejteni a véleményét, és működik ellenzéki újságírás. Valószínűleg akik diktatúrát emlegetnek, nem jártak még Észak-Koreában, ahol tényleg egy rossz szóért mész a börtönbe.
2017. febr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

"Amelyik hatalmat demokratikus választásokon nem lehet megbuktatni, az eléggé diktatúrára hajaz..."


Inkább az ellenzék töketlenségére. Attól, hogy a szavazni képes emberek többsége a seggét se mozdítja szavazáskor, és nem szavaznak másik pártra (mondjuk nem tudom melyikre lenne még érdemes szavazni..), attól még nincs diktatúra.

2017. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
4-es: Keversz valamit, az a Kádár-korszak volt...
2017. febr. 26. 17:02
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

"A netes hírportálok min. 90 %-a baloldali ill. fideszellenes"


Ez kb. olyan kijelentés, minthogy januárban 10 ezren fagytak halálra Magyarországon az extrém hidegben a Fidesz miatt.

2017. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!