Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy bevezessék...

Támogatnátok, hogy bevezessék ismét a kötelező sorkatonaságot úgy, hogy most már a nőkre is vonatkozzon?

Figyelt kérdés
A legtöbb nő tulságosan el van kényelmesedve szerintem. Semmi önvédelmi tudással nem rendelkeznek. Egy alapos katonai kiképzés során megtanulnák az alapvető harci praktikákat, önvédelmet és a fegyelmet. De persze ez a mai fiatal hímneműekre is ráférne, mert ugye el vannak puhulva rendesen, tisztelet a kivételnek.

2017. febr. 27. 03:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A sorkatonaság értelmetlen hülyeség férfiaknak és nőknek is.

Egyébként semmi hasznosat nem tanultak ott régen se,apukám még volt katona,semmi hasznosat nem csináltak.

Egyébként visszakérdeznék.

Miért van az,hogy a magyarok nem képesek kiszakadni ebből a kommunista marhaságból?

Miért kell nekünk állandóan a kormány nyomása alatt lenni úgy,hogy vágyunk is rá?

Simán eszedbe juthatott volna az is,hogy ott az a nyomoronc 5 óra testnevelés,miért ne oktathatnánk vmilyen harcművészetet is a suliban,hogy a gyerekek az alap önvédelmi fogásokat megtanulják?

Vagy miért ne lehetne ingyenes önvédelmi kurzusokat tartani minden településen?

De neeem,nekünk sorkatonaság kell,mert az jó.....komolyan gondolkoztok néha?

2017. febr. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nincs igazad,a mai fiatalok nincsenek elpuhulva,sok lány is jár már konditerembe.


Inkább a 40-es,50-es háziasszonyokra férne rá,akik más farkával szeretik verni a csalánt.

2017. febr. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

2,A 40-es 50-es háziasszonyok konzervatív családmodell szerint élnek,az ő értékrendjükben a férfinak kell megvédeni a nőt és a családot,cserébe a nő meg kiszolgálja...

De egyébként szerintem a 40-es 50-es pasik jobban el vannak puhulva.

Ismerősi körben a legtöbben csak a fotelben döglődnek,miközben a nő körbeugrálja őket.

2017. febr. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, még mindig emlékszek arra, amikor apám sztorizgatott arról, hogy ő a sorkatonaságban lett igazán férfi, megtanult életben maradni mostoha körülmények között, és még így idősebb korára is meg tudná védeni magát a kiképzésnek köszönhetően.

Ja nem, arról mesélt, hogy mindenki orbitális hülyeségnek tartotta, ami arról szólt, hogy ostoba tisztek kiélik a frusztrációjukat a fiatalokon azáltal, hogy értelmetlen és megalázó helyzetekbe hozzák őket. A rafináltabbak a fogdában pókereztek, a többiek meg azt vitatták, ki lógjon ki este piáért a szomszéd faluba. Megérte, ja.


Egyébként ha ennyire zavar az elkényelmesedett társadalom, akkor vágj neki Észak-Szibériának egy szál gatyában, aztán ott bizonygathatod a medvéknek, hogy milyen tökös legény vagy te :D

2017. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
2017. febr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ennyire katonáskodni akarsz, akkor irány a toborzó iroda :)
2017. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%
Igazad van kérdező. A mai fiatalok olyanok, mint a molyfing. Semmi tisztelet, fegyelem, kitartás nincs bennük. Nyámnyila bénabélák.
2017. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

'A mai fiatalok olyanok, mint a molyfing. Semmi tisztelet, fegyelem, kitartás nincs bennük.'


Aha, mert akik sorkatonák voltak, azokból mind John Rambo lett :D

2017. febr. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem azt mondtam, hogy John Rambók lettek, de a tiszteletet, a rendet megtanulták. A mai fiatalok nem érnek egy fillért sem. Az öltöködésük, a viselkedésük tiszta lányos.
2017. febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Mi köze az öltözködésnek a tisztelethez?


Attól,mert rajtam egy mélyen kivágott felső van még tiszteletlen vagyok,de ha már férfias,erőszakot sugárzó ruha van rajtam,akkor tisztelettudó vagyok?


Majd ha nem az öltözködés alapján ítéled meg az embereket,és megadod nekik azt a tiszteletet,hogy nem külső alapján ítéled meg őket,majd akkor várj tiszteletet viszont!


Addig egyszerűen csak soviniszta,homofób,transzfób alak vagy,nem több.

2017. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!