Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy gondoljátok, ha már...

Hogy gondoljátok, ha már úgyis a Várba megy, meg kell Orbánt királlyá koronázni?

Figyelt kérdés
Mészáros Lőrinc jó lesz udvari bohócnak?
2017. febr. 27. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Ez természetes. A Duna jegén!
2017. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Meg.

Udvari bohócnak meg téged raknak meg:)

2017. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha évi több MILLIÁRDOT szakíthatok mint a "nemzet gázszerelője" akkor benne vagyok... még cigánykereket is vetek a várfolyosón :D
2017. febr. 27. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne. Legalább 100% bizonyosággal öröklődhetne a trón az Orbán családban. Tekintve a családfőt, ordas nagy tolvaj lenne a trónörökös is. Tök jó!
2017. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem írjunk ki róla egy népszavazást, és ha 300.000 ember aláírja, akkor tekintsük okafogyottnak a kezdeményezést, és koronázzuk meg I. Viktor királyunkat!


Szerintem be kéne fagyasztani a Dunát augusztusban, 280 millárd forint EU támogatás + 800 milliárd kínai hitel + 900 millárd orosz hitelt és 1270 milliárd állami forrást kellene csak felhasználni a koronázási ünnepséghez.

Az ideiglenesen felhúzott épületeket Mészáros Lőrinc cégei építenék. Ezek nagy betonlelátók lennének a rakpart fölé építve, 120 méter magasak lennének, fedettek, klimatizáltak.

A jeles napra az egész országot felbuszoztatnák a Duna jegére, és kb 9 millió ember előtt kerülne az ékszer A Király fejére.

A koronát pedig maga az Orosz cár, Putyin adná Viktorra.


A helyszín persze lehet Felcsút lenne, mert addigra már a várból oda költöznének...

2017. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Muráti Emőke ***** válasza:

Lehetne...


...izzó vastrónon...

2017. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!