Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kaphatott a Momentum 18...

Hogy kaphatott a Momentum 18 239 762 forint támogatást? Volt aki 2 forintot adott, vagy mi?

Figyelt kérdés
Tényleg elképzelésem sincsen hogy lehet 2 forintra végződő összeg, hiszen ma már nincs is 2 forint. Az egyetlen lehetőség, hogy valaki dollárban támogatta őket és átváltották, de még akkor is kerekítenek. És ha valamilyen pénzügyi átváltás során mégis 2 forintra jön ki, akkor mekkora arogancia, hogy 2 forintra végződő összeget írnak ki, hogy nesztek mi még 2 forinttal is elszámolunk.

2017. márc. 1. 10:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Utalásnál lehet 1111 Ft-ot is utalni, valószínű ez alapján jött össze a 2 forint vég...
2017. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%

Orbán: valamennyi pénzt beszedünk, mert olyan kedvünk van, nem mondjuk meg mennyit és miért, nem mondjuk meg mit csinálunk vele, de itt egy kisvasút, Mészáros Lőrinc új villája, meg egy évtizedekre titkosított üzlet Putyinnal.

Jobboldaliak: helyes, helyes

Momentum: pontosan 18 239 762 forint támogatást gyűjtöttünk össz...

Jobboldaliak: HÉHÉHÉHÉHÉÉÉÉÉ TI SZEMETEK HONNAN A 2 FORINT? HE? HOGY MERITEK? TI SOROSMIGRÁNS ZSIDÓK!!!


Egyébként meg utalni lehet akár 2-re végződő összeget is.

2017. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy lehet, de ki az aki 1111 forintot utal? Ilyen holtbiztos, hogy nincs. Vagy valaki azzal szórakozott, hogy 2024 forintot utalt? OK. De miért kell 2 forintra kiírni, ez elég arogáns.
2017. márc. 1. 10:44
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
???
2017. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Te tényleg ennyire droid vagy?:))
2017. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%
Na ezért nem szabad megmenteni ezt az országot, mert tele van az ilyen kérdezőfélékkel.
2017. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
84%
ezen ne idegeskedj, viditson fel inkább az, hogy űrállomás, és üveghid épül csekély 6 milliárd forintbol :(
2017. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

bocsánat, már kérdezni sem lehet? A momentum pont azt szerette volna, hogy lehessen vitázni, kérdezni, ti se vagytok jobbak, mint a fidesz, ha ilyen beszólások jönnek


én nem vagyok jobboldali, és csak érdekességképpen kérdeztem, teljesen nyilvánvaló, hogy lehet 2 forintot utalni, és az is, hogy azért tették ki a pontos 2 forintos összeget, hogy mutassák arogáns módon, hogy nesztek, mi ennyire átláthatóak vagyunk, hogy még 2 forinttal is elszámolunk több milliót, miközben a százezres nagyságú fizetésnél is kötelezően kerekítenek

2017. márc. 1. 11:40
 9/35 A kérdező kommentje:
nem idegeskedem, és nem azért írtam, mert azt gondolnám, hogy ellentmondást találtam a költségvetésükben, hanem azért, ha tudnátok olvasni a sorok között, mert ez a gesztus rámutat a viselkedésükre és a gondolkodásukra, mindenki döntse el maga, hogy mire utal, és hogy milyen jelzőkkel lehet illetni őket, azon kívül, hogy az országot meg akarják menteni
2017. márc. 1. 11:41
 10/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%

"De miért kell 2 forintra kiírni, ez elég arogáns."


Szerintem a pontos elszámolás sokmindennek az alapja. Írom ezt úgy, hogy nem vagyok oda a Momentumért. De ha ez a legtöbb, amibe bele tudsz kötni, akkor elég szomorú lehetsz.

2017. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!