Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor e vallomás...

Orbán Viktor e vallomás alapján milyen politikai irányultsággal rendelkezhetett még a pályája kezdetén?

Figyelt kérdés

Egyszeri asszisztense mesélt róla még 93-ban:

[link]


Nem tudom hová elhelyezni O.V.-t. Ezzel a dologgal nekem sem a jobb sem a baloldali értékekkel nem egyeznek az övéi.


2017. márc. 2. 18:00
 1/3 KecskeShajt újra! ***** válasza:
46%

Ebből látszik, hogy emberileg nulla, nem, hiszem, hogy köze van ennek a bal-és jobboldalisághoz.

De, mivel akkoriban baloldalnak számított az MSZMP, mindenki más jobbodali volt, így Orbán is. Még az SZDSZ-nél is szélsőjobboldali liberális programjuk volt, így feltételezhető, ha ők kerültek volna hatalomra, még gátlástalanabbul lopták volna szét az országot.

2017. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Miért csodálkozol, hogy nem tudod hová "elhelyezni" ? Hiszen egykor KISZ- titkár volt, tehát aligha nevezhető az elmúlt rendszer "üldözöttjének". Aztán egy liberális párt elnöke, sőt a Liberális Internacionálé alelnöke lett, majd konzervatív, nemzeti- keresztény, illiberális, stb. Hogyan lehetne politikai, vagy csak szimplán emberi értelemben, bárhová is "elhelyezni". Szerintem, neki az sem okozna problémát, ha vissza kellene kanyarodni a "gyökereihez".
2017. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Így van. Csak egy szánalmas, valóságtól elrugaszkodott, cinikus szélkakaspárt a Fidesz. Megmosták egy halom ember agyát, és ezáltal már a látszatra se kell ügyelniük. Ha Orbán a rajongója alól kilopja a székét, még ahhoz is tapsolnak. Ha a fideszes szívbeteg EKG gépe bekrepál, akkor elmútnyócévezik egyet, és Orbán megváltóban hisz.
2017. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!