Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik védik a magyar mentalitás...

Akik védik a magyar mentalitást, mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés

Már ebben a kategóriában felmerült egy párszor az a kérdés, hogy miért költöznek ki az emberek a magyar mentalitás miatt is, amikor mindenhol ilyenek az emberek.


Aki az utóbbi időben nézett egy kicsit is TV-t, az biztos ismeri az Erzsike nénis CBA-s reklámot.


Ez természetesen felkerült youtube-ra is pár napon belül:


https://www.youtube.com/watch?v=_OIdU_4axSg


Na most a kommenteket érdemes elolvasni:


"ez felzabálja az árút nem frissen tartja XDD"


"Ez tipikusan az a fajta kasszás aki nyáron izzadt kézzel összefogdossa neked a péksütit meg a gyümölcsöt."


"Triplatoka, sárga fogak és seggig érő homlok...nagyon szép nő, meg kell, hogy mondjam....."


"Aztaqrva! Ez a lény Jabba és a Szörny Rt. recepciósának eltitkolt szerelemgyereke. Sokkolt a látvány. Elég is volt mára az internetből."



Ez csak pár komment ami a legtöbb likekat kapta. Egy olyan reklám, amiben konkrétan nagyvalószínűséggel rákényszerítettek egy pénztárost, hogy szerepeljen, különben "kirughatják", mert nagyvalószínűleg ez az élete,vagy csak mivel keveset keres ezért elvállalt egy amúgy rendkívűl "sikeres" reklámot(sajnos negatív értelemben lett sikeres), így megalázni és mindenben a bajt keresni egyszerűen undorító hozzáállás.


Kérdem én, ezek után, hogy tudja bárki is védeni a magyar mentalitást, ami a másokba rugására épít?



2017. márc. 3. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Szóval csak a magyar netes közönség primitiv az egész világon ugye? Külföldi videók alatt még véletlenül se ez van, igaz?
2017. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a reklámokba castingcégek biztosítják a szereplőket, több tízezer fős adatbázisból válogatnak.


Kasszás Erzsit pedig konkrétan Balázs Andrea színésznő alakítja.

2017. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2017. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem magyar mentalitás. Manapság a net révén mindenki hozzájut némi nyilvánossághoz, ez jó, de az a hozadéka, hogy sok megkeseredett, selejt ember gyakorlatilag kockázat és következmény nélkül átkozódhat, kiadhatja magából azt, ami lényege.


Nem tudsz jó lenni, ha az a hölgy (nem láttam a reklámot) egy bomba nő, vagy egy deltás férfi, akkor is kapná az ívet.

2017. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Én örülök, hogy mindenki leírhatja a saját véleményét és ráadásul ezek megmosolyogtatnak. Főleg, hogy egy olyan személyről van szó, aki nem létezik (lsd 2# válaszoló).
2017. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz te semmit kérdező, erzsike a külsejéről nagyrészt nem tehet de mivel elvállalta ezt a remek és kicsit sem gáz reklámot ez mindent elmond róla ő is csak egy színész prosti
2017. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ennek mi köze a "magyar mentalitáshoz"? Szerintem te sem érted, csak unalmadban kicsit magyarozhatnékod volt! :P
2017. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
6: Én is elvállalnám, tudod, ez egy kb. másfél millás munka jogdíjjal együtt, és tudod, az ember azért megy az előadóművész pályára, mert élvezi.
2017. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Én már ott nem értem a dolgot hogy mi a baj a reklámmal, vidám reklám, ennyi...
2017. márc. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nana! Azért ez a pénztáros Erzsis reklám igencsak nagy magaslabda a troloknak és patkányoknak. Máshol is lecsapkodnák ugyanígy, ez nem magyar mentalitás miatti dolog!


Nálunk nem az ok nélküli fikázás az elterjettebb, hanem a pesszimizmusból adódó panaszkodás, és a „szomszéd tehene is dögöljön meg” típusú őő... ha nekem rossz, legyen másnak is rossz dolog.

Az ilyen fikázások inkább a modern társadalom hibájának mondanám. Tényleg mindenhol jelen vannak. Meg azért az is igaz, hogy az ilyen hozzászólások szinte mind éretlen gyerekektől jönnek. Szerintük még ez a menő...

2017. márc. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!