Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek, hogy szükség...

Egyetértetek, hogy szükség lenne állami bérlakás programra?

Figyelt kérdés

[link]


Az albérletárak az egekben.

Ha lennének állami bérlakásprogramok, akkor az lenyomná az albérletárakat is, sőt még az építőiparnak is jót tenne.


Azt nem értem, sok üres gyakran állami tulajdonú épületet miért nem alakítják át lakássá.

De, sok városban rengeteg a régi gyárépület.A tengerentúlon nagyon menő dolog olyanban (loftban) lakni.Nálunk is átlehetne őket építeni társasházzá.



2017. márc. 12. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Kisvasút, üveghíd, stadion. Én ezekre szavazok. Csakafidesssz!
2017. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

"Ha lennének állami bérlakásprogramok, akkor az lenyomná az albérletárakat is, sőt még az építőiparnak is jót tenne. "


Amit ki is fizetne? Jah igen, az adófizetők (= te meg én, márha te is fizetsz adót). Hogy azután Mészáros cége építsen lakásokat amit kiadhatnak utána a fidesze... izé rászorultaknak.


Amúgy ha az albérletárak az egekben vannak az azt jelenti, hogy olyan sokat is kifizetnek érte az itt albérletezni vágyók (= mert megéri ennyiért is albérletezni).

2017. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kukucsjanos ***** válasza:
85%
Nem, nem értünk egyet.
2017. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, szükség lenne rá, a megvalósítás viszont nehéz, mert az építőipari munkások többsége épp Nyugat-Európában melózik.
2017. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most is van,csak a rászoruló szegény politikusok kapják...
2017. márc. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem olyan fizetésekre lenne szükség, aminek a tíz százalékából kijön a lakbér, mindegy, hogy ki a bérbeadó. Nyugaton is sok a magán bérbeadó, mégis ki tudják fizetni az emberek a lakásbérletet, a rezsit és a kaját, sőt a végén még a fizetésüknek legalább a fele meg is marad, amivel szabadon rendelkezhetnek.
2018. máj. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!