Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Négyszer annyit költenek...

Négyszer annyit költenek magukra a gazdag magyarok, mint a szegények? De mégis mi jogon?

Figyelt kérdés

nekünk szegényeknek miért ez jutott?


mikor lesz egyenlőség ebbe a világba?



2017. márc. 14. 16:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Persze,csak a saját pénzedben nincs kockázat,max elbukod.

A bank viszont kamatostul hajtja be.


Erre is van egy mondás

Aki nem mer ,nem nyer..

2017. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
100%
'De mégis mi jogon?' Szerinted nincs joguk elkölteni a pénzüket a szegények miatt, vagy mi?
2017. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
milyen egyenlosegrol beszelsz? itt se ugyanannyit keres a banki tisztviselo mint egy jol meno ugyved vagy egy ingatlanugynok. es akkor meg nem beszeltunk a kulonfele orvosokrol, birokrol vagy modjuk egy bolti eladorol. mifele egyenlosegrol hallottal te barhol a vilagon?
2017. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%
Azon a jogon, hogy a saját pénzemmel azt csinálok amit akarok. Hogy nektek miért ez jutott azt meg ne tőlünk kérdezd, hanem elsősorban magadtól.
2017. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Amíg azt nézed, hogy másnak mi van addig nem fogsz sikereket elérni. Én pl. 0 forinttal kezdtem és mostanra elég jól keresek a vállalkozásommal. De mindenki csak azt nézi amikor elmegyünk nyaralni nyáron 2-3 hétre. Azt nem látták, hogy 2-3 évig nap 12 órát dolgoztam. Amikor naponta 100 személyt kell felkeresned telefonon és abból jó ha lesz 10-20 üzlet a többi meg sokszor mindennek le hord de ha feladtam volna ülhetnék egy gyárban olyat csinálva amit utálok. Ennek így legalább van értelme ha van egy jó terméked vagy szolgáltatásod és nem átverni akarod az embereket.
2017. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
10%

#24! Hogyne volna bizonyítékom. Itt van a fejemben. De nem adom neked oda, viszont te is megtalálhatod ugyanott, ahol én.


Tudod, a te bajod az, hogy nem érted az egészet, erre valaki mond valamit, nem hiszed el. Oké, szíved joga, csakhogy ha én bármi "bizonyítékot" mondok, azt se érted, és választhatsz, neki, vagy másnak hiszel. Aki itt "bizonyítékot" kér, kivétel nélkül abba a problémába esik, hogy nem hisz, kap valamit, és kezdheti elölről: annak se hisz, vagy annak már igen.


Természetesen vannak dolgok, amiket én se értek. De bizonyítékot senkitől se kérek. Utánanézek, megpróbálom megérteni, és egy idő után magam vagyok a bizonyíték. Nem könnyű azt átlátni.

2017. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Egy jo uzleti tervre siman kapsz penzt a banktol, es rengeteg palyazati lehetoseg is van."


Ezt hol álmodtad? Zéró fedezetre?? De mindegy próbáld ki, ha egyáltalán szóba állnak veled....

2017. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

36#

Ezt melyik kocsmában sikerült összeraknod?

2017. ápr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!