Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Paksi Atomerőmű körül lakók...

A Paksi Atomerőmű körül lakók veszélyben vannak?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez majd 100 év után derül ki, ha valaki feldolgozza visszamenőleg a morbiditási és malignitási mutatókat, diagnózisokat, csak akkor már nem lehet reklamálni és kártérítést kérni.
2017. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1%
Nem tudom, de házat ott nem vennék, még a környéken se. Az ilyen gyárak, atomerőművek mellett élni km-es övezetben, pont olyan mint erős áramú távvezetékekkel behálózott utcában élni, 20-30 évig..
2017. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem nincsenek
2017. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nincsenek,èppen par napja voltam az eromuben,es nem kell semmitol felnie az embereknek,olyan biztonsagi rendszerek vannak,hogy nincs ok az aggodalomra
2017. márc. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
91%
Én is megjártam az erőművet, nincs semmilyen veszély.
2017. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem, de ha valami csoda folytán mégis felrobbanna az atomerőmű, akkor nemcsak Paks, hanem a fél ország menne vele.
2017. márc. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az erőmű nem tud felrobbani Max szivárogni mint Ukrajnában meg Japánban, de az Ukrajnainál fényévekkel jobb, a Fukusimai pedig azért sérült meg mert kettényílt a föld alatta. Ha ilyesmi történik Magyarországon akkor a legkisebb gond lesz az erőmű.


Amitől félni lehet az az, hogy háború esetén elsődleges célpont mert Paks adja az áramunk közel felét, és szőnyegbombáznák a teljes térséget.

Mondjuk akkor is szívesebben lennék az erőműben mint bárhol máshol az országban olyan biztonságos.


Az atomerőművek azért ilyen drágák mert borzalmasan túl vannak biztosítva, maga a reaktor relatíve olcsó

2017. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

soha nem költöznék oda de még a környező megyékben sem laknék


biztonság? ugye csak humorizáltok?

hány példát vegyek elő amikor valamit átadtak és 100% késznek, biztonságosnak nyilvánítottak aztán 3 hónap múlva összedőlt mert kiderült a méteres alap helyett csak 5 cm betont elkentek mert úgy "ócó"

üvegépület? feszített hőálló üveg helyett sima ablaküvegtáblákat raktak be mert "ócó" aztán csodálkoztak hogy az 1cmnek tervezett hőálló feszített üveg mért nem bírt ki 2mm hóesést


atomreaktor balesetek ugye vágjátok hogy nem csak csernobilban és fukusimában voltak?

2017. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Most az előbb voltam ott, minden rendben. Nincs mitől tartani.
2017. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Viktor megírtam, ide.


Mikor mehetek a pénzért, amitt igértél érte???

2017. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!