Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP, Momentum el fogják...

Az LMP, Momentum el fogják érni az 5%-ot jövőre a választáson?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Remélem!
2017. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő nem,talán az LMP igen.
2017. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Őszintén remélem, hogy ez utóbbi nem.


Az LMP még elmegy, kisegerek demagóg cincogása amit a vezérük művel, de ez a "Momentum"... Erre tényleg szükség van? Tényleg kell egy párt SZDSZ-esek kölykeiből? Tényleg kell egy olyan párt amelynek egyik vezére nyíltan fikázza a vidékieket?

2017. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ja, a Momentum a probléma ha demagógiáról van szó, tényleg :D
2017. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell. Meg választójog sem kéne olyan szellemi képességek birtokában, hogy még az ironikus szöveget sem tudja valaki megkülönböztetni a komolytól.

(Vidéki vagyok.)

2017. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4


Látom, a szövegértés nem az erősséged. Az LMP demagóg (a többi pár is, az, igen a Momentum is, pontosan annyira, mint a Fidesz, Mszp, Jobbik, Dk, Együtt, Pm, Munkáspárt, Miép, Mszdp stb.) És az nem menti fel őket, hogy "de hát a többiek is azok!"


A magyar választásokon el sem indulhat olyan párt ami nem demagóg és/vagy populista. Elég végignézni a pártok üzenetein.


"Üzenjünk Brüsszelnek!" (fidesz)

"Ti dolgoztok ők lopnak!" ("jobbik")

"Fizessenek a gazdagok!" (mszp)

"Az ország háromnegyede éhezik" (lmp)

stb.

2017. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

#5


Droid-mentalitás, hogy juszt is követni kell valamelyik pártot, a hibáikat pedig tudjuk be iróniának, csínynek, viccnek, jó poénnak.


És így jut be megint a választáson 3-4 egymást sarazó, hülyeségeket ígérgető formáció. Van aki még mindig elhiszi ezeket a vezényszavakat?


Szinte bármilyen párt azonnal népszerűvé válhat az alábbi süket dumákkal


"Le a korrupcióval!"

"Elszámoltatás!"

"Fizessenek a gazdagok, mindent a népnek!"

"Magasabb segélyt, több nyugdíjat!"

"Legyőzzük a(z) *aktuális ellenség neve*-t és minden szép lesz!"

"Jobb egészségügyet!"

"Demokrácia, demokrácia! A(z) *aktuális politikai ellenfél* elnyomó és nem demokratikus!!!"


És a végén persze nem változik semmi, de a népnek pont jó ez. Lényeg, hogy a(z) *aktuális kedvenc párt vezére* nyert, szóval minden tök jó lesz.

2017. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Besz_ptad, mert nem vagyok momentumos, szerintem nem is rájuk fogok szavazni. Az olimpia ellen beálltam aláírást gyűjteni, sok mindenben egyet is értek velük, sok mindenben viszont nem. Hívtak, hogy lépjek be, de nem akarok pártpolitikus lenni. Még nem tudom kire fogok szavazni egyébként. Ennyit a droid mentalitásról.


Amúgy meg évek óta BP-n élő vidékiként hallottam már igazi vidékizést. Na az nem ilyen. Mécs János szépen összegyűjtötte és elnagyolta a vidékiző budai elitgyerekek kliséit.

2017. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


Nehéz szavazni jelenleg, meglepően undorító lesz a várható "politikai menü". Remélem találok rajta olyat amelyiknek vezérka sem üzleti, sem rokoni kapcsolatban nincs a jelenlegi, vagy régebbi pártokkal. Ha egy sincs akkor marad az "Egyik sem" rublika.


Kicsit sajnálom is, hogy erre nem lehet külön voksolni. 40%-ot simán hozna. És szépet zakóznának a már most egymást sarazó "nagyságaink"...

2017. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ebben legalább egyetértünk :-)
2017. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!