Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten Majdant akarnak...

Budapesten Majdant akarnak csinálni az anarchisták és a szélsőliberálisok?

Figyelt kérdés
Az egyre agresszívabb kormányellenes megmozdulások kezdenek hasonlítani a kijevi ellenforradalom forgatókönyvére. Magyar Bálint már narancsos forradalomról beszél a Klubrádióban. A nyugat nem ítéli el az erőszakos provokációkat. A kijevi Majdan térről is akkor kezdett tudósítani a nyugati sajtó amikor már a rendőrök elkezdték oszlatni az agresszív, lefizetett tömegeket. Ez nem ugyanaz a kormánybuktató forgatókönyv?

#Budapest #Kijev #anarchista #szélsőliberális #színesforradalom #narancsosforradalom
2017. ápr. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Fosol mi? :-)
2017. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Most akkor döntsétek el ti újkommunistak, hogy az ellenzékiek olyan bénák, hogy egy komolyabb tüntetést sem tudnak összehozni, vagy agresszív, ordenáré, őrjöngő állatok.
2017. ápr. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Api. Ne a tévét meg az internetet nézzed hanem gyere ki a következő tüntetésre, akár ellentüntetőnek is, biztos mindenki szívesen lát, akár véleményt is cserélne veled.


Olyan agresszív volt a tüntetés hogy a rendőrök és a tüntetők az utóbbi napokban egymással beszélgettek, a rendőrök 11-12 után már a tömegben sétáltak és dumálgattak 1-2 emberrel.

Tudom hogy ezt nem mutatja az M1, de nem is annak kell.


Semmi agresszió nincs ezekben a tüntetésekben. Van pár idióta de azokat moderálja a tömeg.

2017. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
"A nyugat nem ítéli el az erőszakos provokációkat". Viccelsz, ugye?
2017. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
szerintem 3-asnak nincs igaza a totális agressziómentesség terén max ha nem 40kilós vagy hanem 41 akkor már nem kötnek beléd :-)
2017. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Ja, ja. Kéne már valami nagy buli. Olyan rendes, csapatós. Ihaj, csuhaj!
2017. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

még hogy békés tüntetés: akkor azért hallottam náci jelszavakat skandálni igaz?


meg azt is hallottam, hogy: "végre 73 év után ezt most mi is megértük"

2017. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!