Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig biztonságos még Magyaro...

Meddig biztonságos még Magyarország?

Figyelt kérdés
Körülbelül mikor kell elmenni innen, hogy még ne kelljen menekülni?
2017. ápr. 18. 14:52
 1/10 Molyember ***** válasza:
91%
Attól függ, te melyik csapatba tartozol. Ha a migránsoktól és brüsszeltől rettegsz, akkor nyugodtan maradhatsz. Ha a Fidesztől és az oroszoktól, akkor menj, amint tudsz. Utóbbi való veszély.
2017. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Leginkább az anyagi biztonság van veszélyeztetve, és emiatt lehet érdemes már most elmenni.
2017. ápr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ameddig lesz nyugdíjad.
2017. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Holnap 13:52 perctől nem számít biztonságosnak, ma este pakolj, és holnap reggel indulj!
2017. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy az 1-es mondja.

Ha Fideszes vagy,egyetértesz a Fidesz nézeteivel és az Oroszok nézeteivel,még véletlenül párttag is vagy vagy rokonod az,akkor maradj nyugodtan és dőlj hátra.

Ha ellenzéki vagy,kisebbséghez tartozol(akár vallási akár egyéb)ha baloldali vagy,Európa párti vagy,akkor pedig 2018 előtt menekülj innen.

2017. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Te valami idegen vagy? Mert ha nem, ha magyar vagy, akkor ne kérdezd, hanem tégy róla, hogy biztonságos legyen. Te eltakarodsz az otthonodból, ha beköltözik valami vérszívó pióca? Hány otthonod van? Egy se?
2017. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már vettem 2db Honda CR 125 kroszmotort + raktam rá oldal táskákat. Tervezzük, hogy bármikor beütt egy háborús helyzet.

Nem autóval akarok majd menekülni mint az ország 99%-a. Esélyük kb nulla lesz. 1-2 kilométernél tovább nem jutnak, azt is csak lépésben. Egymást fogják megölni, a sok luxus proli.

2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mihez képest? A világon sehol nincs "biztonságos" hely.
2017. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az itt jelenleg érvényben levő politikai és gazdasági helyzethez képest.
2017. ápr. 19. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, elszámoltam magam, ma hajnal óta már nem biztonságos, nézz csak ki az ablakon. Remélem azért már összepakoltál.
2017. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!