Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit tennétek, ha ma este...

Ti mit tennétek, ha ma este bemondanák az összes létező híradóba, hogy 1 napig mindenki, úgy fejezi ki a politikai véleményét, hová tartozását, gondolatait, ahogy akarja és nem lesz jogi következménye?

Figyelt kérdés
értem ezalatt, hogy, akár fegyver, vagy bármilyen módon...
2017. ápr. 24. 13:09
1 2
 1/11 hollófernyiges ***** válasza:
95%
Mármint hogy kifejezhetem úgy a politikai véleményemet, hogy bemegyek a bankba egy pisztollyal és elviszem a széfek tartalmát?
2017. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Kiverném a nagykörúton.
2017. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
97%
Kérnék egy cigit meg egy kávét. Ti úgyis megölitek egymást, maradnak a normális emberek.
2017. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy napra külföldre utaznék, majd hazajönnék egy gyér lakosságú, de annál nyugisabb országba, aminek a lakossága már 100%-ig gondolkodó, értelmes emberekből állna, akik közül aztán korrekt vezetők is kikerülnének.
2017. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
egy csendes, virágba borult ligetbe vonulnék el, hallgatnám a madarak énekét
2017. ápr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bezárkóznék a lakásba vagy elmennék sétálni az erdőbe. Mindenesetre nem mennék emberek közelébe, hogy bárki megszóljon ( mint mondtad akár fegyverrel, akármivel ) az ÉN SZEMÉLYES VÉLEMÉNYEM miatt. Elvileg pont erről szól a szólás szabadság, hogy az a véleményem amit én akarok és emiatt senki sem részesíthet hátrányban...
2017. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Más emberek halálát okozni nem politikai véleménynyilvánítás, hanem gyilkosság.


Amíg nem okozol más embernek (vagy intézménynek) anyagi vagy egészségi kárt, addig úgy nyilvánítod ki a politikai véleményed, ahogy akarod. Ha mégis megteszed, az nem véleménynyilvánítás, hanem garázdaság vagy erőszak.


Egy ilyen akció csak az echte náciknak lenne engedmény, hogy lengethetik a horogkeresztet, egyébként semmi mást nem befolyásolna.

2017. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Molyember ***** válasza:
91%
Megállítanám Brüsszelt.
2017. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Én eddig is úgy fejeztem ki, ahogy akartam.
2017. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, elhagynám az országot arra az egy napra, mert, hogy vérfürdő lenne, az nem kérdés.
2017. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!