Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akiknek korábban nem tetszett,...

Akiknek korábban nem tetszett, hogy lekomcsizom Gulyást, azok ehhez a videóhoz mit szólnak?

Figyelt kérdés

Korábban 20% -ra dislike -oltatok, amikor azt írtam, hogy Gulyás "újbaloldali" köntösben valójában kommunizmust hírdet.

Erre itt van ez a videó:


[link]


Ez a star trek -es világképp még Sztálinénál is radikálisabb kommunizmust feltételez.



2017. ápr. 25. 04:51
 1/8 Molyember ***** válasza:
87%
Ezen az oldalon nincs like/dislike.
2017. ápr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Látod, azon kezdenek el lovagolni, hogy az oldalon nincs dislike gomb.

Lehet lesz majd egy-két nyelvtan tanár/náci is.:D

2017. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Látom megindult Gulyás karaktergyilkossága is. Már tőle is betegesen rettegtek? Mi lesz majd ha százezer Gulyás áll fel és húzza lámpavasra a hazaáruló gazdáidat?
2017. ápr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit szólok? Továbbra is csak a pihent agyadban jelent ói a baloldal a sztálinizmust, meg a kommunizmust. Ha felfogtad volna miről van szó a videóban és úgy lett volna kritikád azt még el is lehetne fogadni dehát neked ez úgy látszik nem megy.


Ha neked az újbaloldal nem mond semmit csak azt hogy STÁÁÁÁÁÁÁLIIIIIN akkor sajnálom. Tanulj, okosodj, művelődj. Hidd el hasznos lesz.

2017. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm kérdező! Nagyon őszintén. nézem én az internetet alaposan, de valahogy ez elkerülte a figyelmemet.


Utoljára akkor olvastam nagyon összeszedett gondolatsort, mikor valódi nagy filozófusokat olvastam. Visszaadtad kérdező a hitemet. Én úgy gondoltam, többek között a Fidesz áldásos tevékenysége folytán itt már csak kósza gondolatok vannak. Azok is csökkenőben. Erre egy ennyire hosszú, ennyire mély, ennyire összefogott és ennyire kiterjedt gondolatsor. És bár sok dologról szól, mégis kapcsolódnak. Mindig is tudtam, aki nagyon mély, nagyon komoly dolgokról képes viccesen beszélni, az nagyon látja a lényeget. Az hagyján, láthatják többen is, de hogy át is tudja adni... Érthetően, világosan, érdekfeszítően!

Na jó, tudom, egy dolog valamit kiválóan megfogalmazni, és más dolog, hogy abból a hallgató mit ért meg. De ez a hallgató minőségét mutatja.


Nem kérdező, kizárt, hogy te akár egyetlen fontos gondolatot megértettél volna. Szavaknak felszíne jelentést - ja, azt igen. De az nem "a gondolat". Sok tanulmányt olvastam forradalomról, de hogy ennyire összefogottan - na ez már nemcsak tudomány, művészet is. Persze aki nem ismeri Petőfit, Aranyt, Adyt, Beethovent és másokat, annak nem az, annak zagyvaság. Tudod te mi a mély értelme annak, hogy "habár fölül a gálya, s alul a víznek árja, azért a víz az úr"? Ha tudnád, megértetted volna a szónok "elvtársozását" is. Ha már a tartalmát nem, de legalább hangsúlyt. Az ugye nem tűnt fel?


Ismét csak azt mondhatom, köszönöm kérdező, ismét hiszem: Van új Esterházynk, lesz új - méltó - arisztokráciánk, amely a korábbitól eltérően országot akar és nem birtokot. És már azt is el tudom hinni, megérem még a selejt bukását, habár ma ne az a világtendencia.

2017. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én végignéztem a belinkelt videót. Szerintem, vagy félreértetted, vagy tudatosan félremagyarázod a látottakat, hallottakat.
2017. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma kirakott egy újabb videót, amiből már végkép árad a kommunizmus.
2017. ápr. 26. 22:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ti még a legjelentéktelenebb kiragadott Toroczkai elszólásokba is nácizmust magyaráztok bele.
2017. ápr. 26. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!