Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborognak a magyarok a...

Miért háborognak a magyarok a vagyoni egyenlőtlenségek miatt, amikor ez a világ természetes rendje, ilyen az emberi természet?

Figyelt kérdés

Az a világ rendje, hogy vannak szegények és gazdagok.


Az USÁ-ban ott vannak a gazdag cégtulajdonosok és a csóró lakókocsis crackfüggők.


Latin-Amerikában ott vannak a villában lakó drogbárók, és a favelában lakó csórók.


Kuala Lumpurban ott vannak a felhőkarcolókban a menő vállalkozók, és a viskók között Money Please-t kiáltozó koldusgyerekek.


Magyarországon ennél sokkal kisebbek a különbségek, mégis kárognak miatta az emberek.



2017. ápr. 28. 10:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Én például nem háborgok. Amin háborgok az az, amikor tehetségtelen embereket hízlalnak állami pénzen. Ellenben minden tiszteletem a piaci versenyben meggazdagadott vállalkozóké.
2017. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem kevesen háborodnak a tisztességesen meggazdagodott embereken, viszont sokak háborognak olyanokon, akik nem a piaci helyzetük miatt lettek gazdagok, hanem politikai kapcsolataik miatt állami pénzekből.
2017. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért háborgok, mert nekem munkából kell megteremtenem a fősulira a pénzt majd ott diákmunkából megélnem, a korrupt polgármesterünk fiacskája meg 10+ milliós autóval menőzik
2017. ápr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
12%

#3


Ezek szerint a te családod alsóbbrendű.

Miért nem örülsz neki? Hisz ez természetes.

2017. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
Örülök neki és nem zavar, hogy nekem mindenért meg kell dolgozni, a másiknak meg a hátsója alá rakják, baromira örülök, hogy azért nem tudtam fősulira menni mert nincs rá pénzem nem mehetek buliba mert másra is kell stb. ha ez a természet rendje, akkor remélem jön a közeljövőben egy aszteroida.
2017. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
És miért szoptok a fősulival? Miért nem csatlakoztok inkább egy bűnszövetkezethez?
2017. ápr. 28. 10:30
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Ok, hogy ez a világ rendje, csak nem mindegy, hogy mekkora a mértéke, meg hogy akinek nincs, annak mekkora ESÉLYE van jobb megélhetés megteremtésére. Nem a célvonalnál kell egyenlőnek lenni, hanem a startvonalnál.
2017. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a természet rendje marhaságot azok szajkózzák akik a fallosz megfelelő végén vannak, nem a hegyénél kipeckelt szájjal, hátrakötött kézzel, hanem a tövénél. Igaz ez mindenre ahol jobb és kevésbé jobb helyzetben lévők vannak, akár vagyoni helyzet akár kisebbség, aki a szerencsések közt van az nem akar változást, aki meg szerencsétlenebb csoportban, az fogja be a pofáját.
2017. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
42%

Azt bírom a jobberekben, hogy állandó jelleggel amiatt nyavalyognak, hogy tömegesen menekül a lakosság az országból és a maradók sem akarnak elég gyereket vállalni, miközben a hülye agyukkal elképzelt, ideális Magyarország egy putri túlélőtábor, ahol minden áldott napja az embernek folyamatos gürcöléssel, gátlástalansággal, küzdelemmel, nélkülözéssel, kegyetlenséggel és háborúval telik.


Szóval én sem értem, hogy miért nem akar itt élni senki. Teljesen érthetetlen számomra is...

2017. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Először is drága barátaim ha nektek komolyan az a bajotok hogy a jobb megélhetést és a jobb életkörülményeknek a lehetőségéért "harcolást" ti sírásnak és hőbörgésnek veszitek, akkor sajna megint csak azt kell mondani hogy magyarok, menjetek a jó édes k***va anyátokba. Ha az emberek ennyire mérhetetlenül hülyék, akkor azzal már tényleg nem lehet mit kezdeni. Vicc kategória.


Na már most kérlek szépen kedves kérdező mindig a viszonyítást kell nézni. Itt a viszonyítási alap az EU, mert mi ugye az Európai Unió tagja vagyunk. Na már most ez azt jelenti hogy ugyan olyan lehetőségeink vannak mint bármelyik tagországba. Na már most még Németországban, Dániában, Angliában, Hollandiában és még tovább 300-350 körül de talán még 400 000 Ft körül is van a minimálbér, még itt Magyarországon 80-90 ezer ami megjegyzem a nagyvárosba, a csodás mennyei Budapesten, nem megélhetési szint a mai albérletek mellett, ez undorító dolog. Egyszerűen nekünk is jár. Ne csak a negatív részét érezzük a dolgoknak.

2017. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!