Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a Momentum...

Ti mit gondoltok a Momentum mozgalomról vagy pártól?

Figyelt kérdés

van itt egy érdekes dolog a ruszkik ellen kampányolnak de közben nem nagyon akarnak népszavazást az orosz atom ellen


[link]



2017. máj. 4. 07:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Viccpárt.
2017. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Jah érdekes, ruszkik haza, helyettük lesz welcome refugees.
2017. máj. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
az LMP mellett gondoltam... mivel az lmp szakértelme és aktivitása azért kicsit erősebb... és konkrét ügyekről és megoldásokról beszélnek... a momentumnál ezt még nem tapasztaltam
2017. máj. 4. 08:00
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
Igazi zsíros hajú budai értelmiségi gyerekek. Pesten az egyetemista/fiatal felnőtt entellektuell korosztályban valószínűleg tarolni fognak, a vidékieket vagy az időseket nem úgy tűnik hogy bárhogy meg tudnák fogni.
2017. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
Momentum?Hagyjuk már,unatkozó kis libsi palánták.Multikulti,genderszar jöhet,meg bármi más ami a magyarnak rossz.Fontoskodó kis ......,fél év mennek a süllyesztőbe.Valahol nekik is kell "dolgozni".
2017. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Számomra szimpatikus párt. Szinte minden interjút és cikket elolvastam velük kapcsolatban, amely az Index-en és HVG-n megjelent. Teljesen egy hullámhosszon gondolkodom velük, eddig szinte nem is volt olyan megnyilvánulásuk amivel ne értettem volna egyett.


Épp ezért én várom szeretettel az őszre ígért részletes programtervezetüket. Annak áttanulmányozása után, ha reális és összeszedtt lesz akkor a személyemben nyertek egy szavazót.


Amúgy a szimpátiát erősíti az is, hogy fiatal egyetemista vagyok, aki itthon tervezi a jövőjét.

2017. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Nem arról van szó, hogy nem akarnak Paks 2 ellen népszavazást. Világosan elmondták egy interjúban, hogy szeretnének ők, csak semmi esélyt nem látnak rá, és eleve vesztett ügybe nem akarnak belemenni. Igazuk van.


A Momentum e pillanatban számomra az egyetlen vállalható párt a palettán. De ahogy írták előttem is, valszeg sosem lesznek országos tényező. A budapesti értelmiségnek szimaptikus és népszerű párt lehet, a falusi Mariska néniket sosem fogják tudni megszólítani. Nem beszélnek egy nyelvet.


Ez az atom dolog azonban... Én az atomerőmű mellett állok. Ez az utolsó dolog, amiben egyetértek a Fidesszel. Szerintem az ellenzéknek nem ebből kellene politikai tőkét kovácsolnia. Ez nem olimpia, stadion meg kisvasút. Áramra szükség van.

2017. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

#7 Egyetértek veled.


Az atomra tényleg szükség van, olcsó, tiszta és hatékony energiatermelési forma. Persze nem megépíteni olcsó, és nyilván marad utánna sugárzó hulladék, de mindenféleképpen jobb mint egy klasszikus hőerőmű. Sajnos hazánkban nem megoldható az, hogy az atomot teljesen leváltsuk megújuló energiaforrásokra. Viszont nem az oroszok irányába kéne magunkat adósságba verni. Legalábbis én azon az állásponton vagyok, hogy az oroszokkal a lehető legminimálisabb kapcsolatot szabad fenntartani (kereskedelem), nagyon veszélyes lehet politikailag feléjük orientálódni, tanulnunk kéne a történelemből.

2017. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%

"Viszont nem az oroszok irányába kéne magunkat adósságba verni. Legalábbis én azon az állásponton vagyok, hogy az oroszokkal a lehető legminimálisabb kapcsolatot szabad fenntartani (kereskedelem), nagyon veszélyes lehet politikailag feléjük orientálódni, tanulnunk kéne a történelemből."

Ment a zöld.

2017. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Olvasgatom a honlapjukon szereplő anyagokat. Szép elképzelések. Viszont, én nem tudom elképzelni, hogy képesek lennének megvalósítani. Ráadásul, voltak nekem nem tetsző megnyilvánulásaik, amelyek erősítették a gyanúmat, hogy „nem is olyan szép a leányzó”.

Van egy gyakorlati hasznuk a FIDESZ számára. Eggyel több helyre oszlanak majd meg a számukra ellenzéki szavazatok. Annál is inkább, mert ez esetben – legalábbis a nyilatkozataik alapján – egy más pártokkal összefogni nem szándékozó párttal „gyarapodnak”.

2017. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!