Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a miniszterelnök...

Mit szóltok a miniszterelnök úrhoz? (lent?

Figyelt kérdés

aki nem ismerné az esetet az nézzen utána mi történt ezen a Téren.

[link]


Ez csak nem kitaláció hát ott a kép. :-D


Na mit szóltok? Ez az az ember aki Nagy Imre újratemetésén felszólalt. Aki az EKA alapító tagja. Aki azok közt volt aki az elnyomatás ellen küzdött. Az 56-os mártírok emlékéért.


Büszke most a kormánypárt?(és szavazói?)


És ha nem vagyok indiszkrét: ki is a kommunista? Akik tüntettek az elmúlt hetekben? Kösz...


Bocs ha túlreagálom de aszittem a pofám leszakad. :-D



2017. máj. 13. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Ennél az embernél még rákosi is különb volt, rákosi élete végéig kiállt az elvei mellett, ez nem azt jelenti hogy rákosi jó vezető lett volna.

Majd orbán is kikerül a történelem szemétdombjára mint a többi elvtelen társa.

2017. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit meghízott, de még úgy látom, hogy elég jó egészségnek örvend. Szüksége is lesz rá a következő 10 évben, amíg még biztosan hatalmon marad.
2017. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]


gondoltam ne mondhassák hogy 444 :-)

2017. máj. 13. 16:58
 4/16 anonim ***** válasza:
22%

De ügyesen provokálsz, kérdező!

Nem sűl le a p0fádról a bőr, hogy ilyen m0slék kérdést tettél fel?

2017. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2017. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ÉN???? :-DD

Könyörgöm ott a forrás. A cikkek, a hírek, Orbán Viktor megkoszorúzta azok emlékművét akiket 27 éve kommunista bűnözőnek nevezett. És én provokálok? :-D Nem cserélted fel a szerepem az övével?

2017. máj. 13. 17:07
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

4-es! Inkább a te pofádról sülhetne le a bőr, ha ezt moslék kérdésnek tartod! Még a Fidesz média is megjelentette a hírt.

A kérdezőnek: Nem meglepő , hogy Orbán köpönyeget váltott újra.

2017. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Jelleme??? gerince???

2017. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

[link]


Mi a probléma azzal, hogy a magyar kormányfő megkoszorúzza egy olyan ország hősi emlékművét, amelyről az ENSZ-főtitkár így nyilatkozik?:-)


Komolyra fordítva: az a projekt, amiből majdnem kicsöppentünk, úgy tűnik, áldozatot kíván. Akit érdekel, mi is az az Új Selyemút, és miért jó nekünk, ha benne vagyunk és nem Olaszországban lesz kereskedelmi csomópont, olvasson utána a témának. Több oldalról.:-) Akkor talán megérti, miért vállalta be a miniszterelnök ezt a koszorúzást, még ha vélhetően nem is volt túl boldog tőle.

2017. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Mi a probléma azzal, hogy a magyar kormányfő megkoszorúzza egy olyan ország hősi emlékművét, amelyről az ENSZ-főtitkár így nyilatkozik?:-) "


Pontosan ugyanaz ami az ENSZ főtitkárral. Pont.


Továbbá: Csakhogy a kérdést fenntartsuk, ez felmenti? Hmm? Nem. Ugyanúgy hazafiként kommunisták , liberálboslevikok ellen szónokol, akik véletlenül a honfitársai, de egy Kínai vérengzés bűnöseit megkoszorúz. Nekem innentől jöhetsz a gazdasági érdekekkel. Pont ugyanúgy teszek a gazdasági érdekre, mint Putyin esetében. Attól még gyilkos marad, és zsarnok marad. Csak ennyi erről a véleményem, de várjuk meg a többi válaszolót.

2017. máj. 13. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!