Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az elmúlt 30 évben, a III....

Ki az elmúlt 30 évben, a III. Magyar Köztársaság 5 legnagyobb alakja a magyar politikában?

Figyelt kérdés

Értem itt azt hogy mondjuk 5 legpozitívabb, becsületesebb vagy tisztességesebb, vagy legméltóbb embere a politika történetben 1985 óta mondjuk. (akkor indult erősen megszületőbe a 3. Magyar köztársaság). Legfontosabb, vagy legtisztább személyisége. Mindegy hogy miniszter, képviselő, miniszterelnök, elnök, politikus, aktivista, civil, független vagy párttag. Aki eszetekbe jut és fontosnak tartjátok.


Aki maradandó vagy annak kellene lennie szerintetek, ezalatt az idő alatt. Vagy kiemelkedő. És milyen eseményekhez köthetők, szellemi maradványhoz.

Ki a top 5 nektek? (én nem írom le, ha valakit érdekel kérdezzen rá p-ben.)



2017. máj. 13. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok 5 tisztességes politikust megnevezni az elmúlt 30 évből.
2017. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyurcsótány, Libajnai, Mösterházy, Falus Ferenc, Gőgös Zoltán
2017. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ja az alkoholista Szanyit kihagytam.
2017. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Göncz Árpád, Kuncze Gábor, Sólyom László, Mádl Ferenc, Glatz Ferenc, Persányi Miklós
2017. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!