Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Pekingben létrejött egy Putyin, Erdogan, Orbán Viktor, és a kínai elnök találkozója, és közülük mindegyik a tekintélyhatalmú kormányzást (illiberális demokrácia) tarja mérvadónak?

Figyelt kérdés
Persze a sajtóközleményben azt mondták energiaárakról, és a szállítási útvonalakról beszéltek, vagy tárgyaltak, de ha még társult volna D Trump elnök úr is, aggódni kéne?

#világátalakulás
2017. máj. 15. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Orbán egy karcsú fiatal demokrata politikus. Semmi gond nincs azzal, hogy egy olyan helyen koszorúzott, ahol a kommunisták vérfűrdőt rendeztek a lakosság ellen.
2017. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ma valamelyik rádió politikai rovatában volt arról szó, hogy arról is tárgyaltak hogy rossz a globalizációs irányvonal az emberiségnek, amit bizonyos liberális pénzemberek irányítanak, és sokkal jobban hatalomközpontúvá kéne tenni a gondolkodást, és az emberek mentalitását.

Mikor ezt hallottam, elgondolkodtam pár dolgon:)

2017. máj. 15. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Putyin és Erdogan még hagyján. Mögöttük azért van gazdasági-katonai hatalom, ők tervezhetnek. De Orbán csak törlészkedik hozzájuk, hozzájuk képest tényleges érdekérvényesítő ereje nincs.
2017. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A tv-ben most róla egy riport, én csak fogom a fejem, ami ott elhangzott.

Hogy vissza kell térni ahhoz, hogy megint keletről jöjjön a pénz európába, és ne a nyugati nagyhatalmak mondják meg egyes országokban vagy régióknak, hogy miként cselekedjenek.

2017. máj. 15. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak megjegyzem 28 ország államfői voltak ott, tehát nem csak a kérdésben említett személyek. Ez persze nem mentség arra vonatkozóan, hogy a magyar miniszterelnök mit keresett ott egyáltalán.
2017. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
És még minket hülyéznek le amikor ruszkik haza skandálással tüntetünk. Én azt mondom, hogy Brüsszel (az Európai Unió) nagyonis barát, nem ellenség, még akkor is, ha nagyon hülyén kezelik a migránsválságot. A megoldás egy jobb EU, és nem a nincs EU. És nekünk nagyon is szükségünk van a nyugatra, ugyanis a kelet felől gyülekeznek a viharfelhők. Orbán szerencsére itt csak egy kispista, de nem azt jelenti, hogy nem jelent veszélyt. Putyin célja az EU szétzilálása Magyarországon, és Törökországon keresztül, hogy eladhassa a földgázt, és megtörje az EU-s kereskedelmi monopóliumot.
2017. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
És még hozzátenném, hogy szerintem Putyin nem kívánja elkövetni elődjei hibáját, azaz a hidegháborút. Szerintem jelenleg egy fegyveres háborút próbál összekovácsolni, és kisakkozni, és attól félek jó úton jár afelé. Nagyon hasonlít a világ ahhoz amilyen a 30-as években volt. Mindenfelé ellentétek, konfliktusok, hatalmi erőpróbák, mielőtt élesben is bevetnék a fegyvereket. Nem véletlen hogy Trampli meggondolta magát, és mégse akar oroszbarát lenni. Nem véletlen az amerikai MOAB bomba éles bevetése, nem véletlen a Cruise Missile-ok bevetése, neü véletlen Észak-Koreai rakétatesztelgetés, nem véletlen, hogy Európában erősödik a jobboldal, nem véletlen a muszlimok Európába vándorlása sem, szintén nem véletlen, hogy Amerika a polgárháborút, eddigi legjobban megközelítette.
2017. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé szánalmas már ez a sok Orbánputyinerdogan kérdés. Inkább valami normális párt összehozásába feltetnétek ezt a sok energiát. Hátha lenne valami esély a kprmányváltásra. Mert ezzel a sok semmitérő kérdéssel semmire se mentek.
2017. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aggódni nem kell, mert azért ez nem az a csapat, amelyikbe egy USA beszállna.
2017. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!