Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért "variál" mindíg Sólyom...

Miért "variál" mindíg Sólyom László?

Figyelt kérdés
A köztársasági elnöknek nem a demokráciát,a biztonságot,és a nemzeti egységet kellene szimbolizálnia?Ehelyett úgy érzem,hogy mindíg a személyes ellenérzéseit viszi bele a magatartásába.
2008. okt. 15. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem pedig Sólyom László mint köztársasági elnök morálisan helyesen jár el. Ugyanis így teszi azt amit írtál védi a demokráciát, a biztonságot, és a nemzeti egységet. Nem vesz részt bomlasztó tevékenységben. Ő nem csak a hatalmat nézi, hanem az államot, országot embert. S ő nem csak egy szimbólum amit csak úgy kiraksz az ablakba. Én eddigi magatartásával maximálisan elégedett vagyok és nagyon tisztelem.
2008. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Sólyom László igazi köztársasági elnök. Meglepődtem rajta. Göncz Árpáddal sem volt igazából semmi baj, de Sólyom László tényleg a dolgát teszi. Nem foglal állást, de mégis. Mer ellentmondani, mer beszólni, mert szembemenni. Szerintem is pont, hogy helyesen jár el a cselekedeteivel.
2008. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem véletlenül a köztársasági elnök a legnépszerübb magyar politikus. Éredemez elgondolkozni azon, mit miért tesz, és azon, amit mond. Szerintem is helyesen járt el.
2008. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,átgondolom.
2008. okt. 15. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is egyet értek az előttem szólókkal. Nem érdekel a politika, nem követem, de azt tudom, hogy amit a Fidesz mond azt az MSZP eleve elveti és fordítva. Eddig még soha nem jutottak egyetértésre semmiben, akkor majd talán most fognak??? Nem jó semmire ez a nemzeti csúcs, csak még egy hely, ahol szídhatják egymást. Én személy szerint megértem a köztársasági elnököt, hogy nem asszisztál ehhez a cirkuszhoz.
2008. okt. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet!
2008. okt. 15. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy mindenkinek igaza van. A kérdezőknek és az első valaszolóknak is. Mégis van ellentét...


A gond nem azzal van, hogy Sólyom rossz köztársasági elnök lenne. Éppenhogy nagyon is jó. Tankönyvbe illő. És éppen ez a gond.


Picit olyan az egész, mint amikor a vidéken lakó testvérem feljön Budapestre kocsival. Igazából nem lehet rá egy rossz szót sem szólni. Maximálisan betartja a kreszt, nem 55tel meg 60nal megy a városban, hanem 49cel.

A németeknek van erre egy szavuk "Kaosfahrer", olyan vezető, aki nem a szabálytalankodásával hoz létre veszélyheztet, hanem azzal, hogy megbontja a forgalom ritmusát. Ami egyébként sokkal de sokkal veszélyesebb, mint némileg átlépni a sebességhatárt.


Sólyom az erkölcsiség, demokrácia világítótornya a magyar politika viharos tengerén. Csak van egy halom süllyedő, zátonyra futott hajók, fuldokló emberünk. Most mentőöv, mentőcsónak kellene, nem világítótorony.

2008. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jesszusom, de szépen fogalmaztál!

Bár ettől függetlenül nem értek ezzel teljesen egyet...

Sólymot nagyon tisztelem, de szerintem azért utálják sokan hivatalos körökben, mert egyik pártnak sem "fekszik le", azt mondja/csinálja, ami a dolga. Kicsit későn válaszoltam...

2010. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!