Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a legnépszerűbb...

Orbán Viktor a legnépszerűbb politikus,44%-unk Őt választaná kormányfőnek. Lehet ezt még űberelni?

Figyelt kérdés

Tegnap látott napvilágot az a friss közvéleménykutatás, amelyben arról kérdezték az embereket kit látnának szívesen kormányfőként és ahogyan azt éreztem a körülöttem levő emberekkel is beszélgetve Orbán Viktor toronymagasan vezet. A teljes felnőttnépesség 44 százaléka Orbán Viktort választaná miniszterelnöknek, ha közvetlen lenne a választás [link] A baloldal és a liberálisok nem találnak már hosszú évek óta fogást rajta, nem véletlen a hosszú ideig tartó top népszerűsége. [link] Orbán itt is vezet, mint legnépszerűbb politikus. Mi lesz itt, ha hajrázik ?


Reálisan ítélve, ezt még lehet überelni?


2017. máj. 16. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Már csak az maradt ki a cikkekből hogy a közvéleménykutatás Bözsi néne megkérdezésével készült :D
2017. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

No,akkor én az 56%-ot erősítem

Engem viszont nem közvéleménykutattak

Pedig nem anyáztam volna

Sosem állhattam az ízléstelenséget

2017. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, annak ellenére, hogy megvan a véleményed és szerintem nem is fogod megváltoztatni, én mégis azt javasolnám, hogy ne adj sokat ezekre a közvéleménykutatásokra. Több okból:

1. Sok ember nem az igazat mondja, amikor valami ismeretlen idegen felhívja őt telefonon...

2. Elég nagy a tábora a bizonytalanoknak/nem válaszolóknak, akik még bármilyen irányba eldönthetnek egy választást.

3. 2002-ben is minden közvéleménykutató intézet fidesz győzelmet prognosztizált, aztán látjuk mi lett.

4. Mivel fidesz közeli felmérésről van szó, az elbizonytalanítás is lehet a cél, "úgyse lehet már mit tenni" címen az otthonmaradásra is buzdíthat.

5. Ellenzéki oldalon nem alakult még ki végleges "formáció", a közelmúltban azonban láttuk, hogy az MSZP-DK nemegyszer verni tudta a fideszt. 44 %-os becsüt fideszes előnynél ez elég érdekes.

6. És persze még van egy év a választásokig is.


6+1. Az teljesen igaz, hogy vezet a fidesz, de ez pusztán a közelmúltban történtek alapján jól mutatja a magyar választók khühüm nem is tudom mijét.,. (Tisztelet a kivételnek)

2017. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Állj! Az aktív szavazók 44%-a. Nagy különbség.
2017. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezek a "közvéleménykutatások" súlyos milliókból/millárdokból készülnek a haverok zsebébe a MI pénzünkből a MI hülyítésünkre...
2017. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Molyember ***** válasza:
55%
Tehát az emberek többsége nem akarja Orbánt.
2017. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem, ezt már tényleg nem lehet és a csúcson kell abbahagyni...
2017. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha ez így lenne,akkor nem Sorosoznának minden nap,mert ez már tényleg a legalja mindennek.


Szerintem nagyon rosszul állhat a szénájuk

2017. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Ezek megrendelt kutatások, úgy és azokat kérdezik, hogy az jöjjön ki amit hinnünk kell ahhoz, hogy továbbra se legyen kedvünk elmenni szavazni ha nem fideszesek vagyunk. Hisz így azt gondolja sok ember na minek fárasszam magam, úgy is megint a fityesz nyer. Ne dőljetek be, menjetek szavazni!


Azon meg mindenki gondolkodjon el őt meg kérdezték e valah vagy ismer e bárkit akit megkérdeztek ezek a kutató cégek.

2017. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Tehát az emberek többsége nem akarja Orbánt."

Menjen el az a többség szavazni.....

2017. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!