Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy az MSZP-sek Magyarország ellenes javaslatot szavaznak meg az európai parlamentben?

Figyelt kérdés

[link]


Itt már nem csak a fideszről van szó, hanem konkrétan Magyarország elleni szankciókról. A kormányt se szeretem és örülnék ha a fidesz eltakarodna, de azért van egy határ, amin már nem lépnék túl, mint például ez is, Magyarország ellenes szankciót nem szavaznék meg semmiképpen még ha a kormányt amúgy nem szeretem, akkor sem, amit most a szocik csinálnak az gyakorlatilag nyílt hazaárulás.



2017. máj. 17. 12:52
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
77%
" Jelen esetben azonban – és ez fontos különbség – a 7-es cikkelyhez kapcsolódó vizsgálat megindításáról van szó, amely nem jelent automatikus szankciókat. "
2017. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
58%

Most konkrétan azt szavazták meg, hogy az EU ellenőrizze Magyarország demokratikus működését, ha jól olvasom ki a cikkből.

Szóval nem értem, hogy az MSZP-nek miért kellett volna a Fideszt támogatnia saját maga ellen...

2017. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
62%

Már éppen ideje volt.

Az EU helyében már az ideküldött támogatásokat is rég vizsgálat alá vontam volna. Abból lenne csak nagy pofára esés, amikor kiderülne, hogy mindent szétlopnak ezek a tetvek, ami EU-s támogatásból épül, ezért az EU azonnali hatállyal megvonná a támogatásokat.

Állna a bál az országban, főleg mert az a pénz tartja vegetációs szinten Magyarországot.

2017. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez nem Magyarorszag ellenes, hanem kormanyellenes es Magyarorszagot segito.

Ez olyan mint pl ha van egy baratod, akit nagyon kedvelsz. Megtudod, hogy elkezdett kemenyen drogozni. Ha te ekkor mondjuk szolsz errol a csaladjanak, hogy segitsenek ez ellen tenni valamit, akkor nem a baratod ellen cselekszel. Pont, hogy segiteni probalsz rajta.

2017. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
33%
Nem meglepő, a szocik akár hazaárulásra is képesek, annyira fáj már nekik, hogy már nem ők lophatnak.
2017. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

#3 Te most komolyan önmagad ellensége vagy?!


A fideszfóbián azért nem ártana túllátni, mert ha az Eu ellenünk fordul, annak nem csak a kormány, hanem elsősorban az itt élő emberek isszák meg a levét. A kormánynak komoly hibája van ebben, ez vitathatatlan, de azért ne legyünk már önmagunk ellenségei! Az MSZP ezzel gyakorlatilag hazaárulást követ el, rosszabbak mint a kormány.

2017. máj. 17. 13:15
 7/59 anonim ***** válasza:
37%

Talán nem kellene nyíltan diktatúrát építeni és akkor nem ez lenne.

De egy ilyen opció gondolom még nem is jutott eszetekbe, ugyi fidderek? Mert ti nem tehettek semmiről, ti szentek vagytok.

2017. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
40%

"Az MSZP ezzel gyakorlatilag hazaárulást követ el, rosszabbak mint a kormány."


Mesélj csak, ki árulta a hazát? Ki adott pénzért magyar állampolgárságot gazdag, külföldi maffiózóknak?

2017. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Nem tudom miről beszélsz, tőlem a fidesz épp úgy távol áll, mint az MSZP. Csak azt mondom, ne legyünk már önmagunk ellenségei csak azért mert utáljuk a kormányt. A fideszt nem külső segítséggel kell megállítani(nem is lehet, az ilyen szankciókból csak bajunk lesz), egész egyszerűen belül kell ezt megoldani magunk között. Le kell váltani egy normális, használható alternatívára, mint amilyen a Momentum például.

Az MSZP meg takarodjon!

2017. máj. 17. 13:20
 10/59 anonim ***** válasza:
93%

Tegnap kérdezte valaki hogy mitől tudna még erősebbé válni a Fidesz.

Na ettől :)

2017. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!