Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Gyurcsány bizonyítékok nélkül állít dolgokat Orbánról?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

A hívei ugyan ezt csinálják.

Mindenféle bizonyíték nélkül tolják, hogy a nyugdíjasok fideszesek.

Fura, de ez van.

2017. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanazt, mint arról a kérdezőről, aki bizonyíték nélkül jelent ki dolgokat:D


Na muti, hol, mikor, mit állított? Mert eddig annyit csináltál, mint állításod szerint Gyurcsány.

2017. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2017. máj. 18. 15:02
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Áhá! Köszönöm.

Hát igen:D Beszélek arról, hogy majd egyszer biztos fogok beszélni valamiről. Nemigazán látom értelmét.


Nekem az a furcsa, hogy a politikusok nap mint nap vádaskodnak mindenfélét. Ha más nem, hát Soros György. Ott sincs semmiféle bizonyíték, de igazából a kutyát sem érdekli. Miért ragadnak ki egyet a sok közül?


Véleményem szerint meg kellene tiltani a politikusoknak, hogy egymásról alkossanak (tegyenek közzé) véleményt. A politikát nem mozdítja előre, viszont fölösleges sárdobáláson megy el rengeteg idő, energia és pénz. Ha Fletónak lesz valami a kezében, szívesen meghallgatom, hisz az már nem üres vádaskodás lesz. Ugyanez Orbánnal Soros kapcsán.

2017. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy megint bohócot csinál magából, ráadásul ezzel csak Orbán szekerét tolja. Ha kiderülne, hogy mégis van bizonyítéka, már az sem érne semmit ilyen buta tálalás után. Végre visszavonulhatna a politikától, az MSZP-vel együtt, hogy a Fideszt fiatal politikusok válthassák le.
2017. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Húha. Még soha nem láttam olyat, hogy egy politikus alaptalanul állítson dolgokat egy másik politikusról! Micsoda meglepetés! Hallod, szerintem hívjuk a sajtót! Nem hiszem, hogy akárki hallott volna ilyesmiről. Gyurcsány egyedülállót alkotott az egész világtörténelemben ezzel!
2017. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is tudok ezekről a dolgokról. én sem tudom bizonyítani. Ezért ne is állok ki a nyilvánosság elé vele.


majd, ha lesz bizonyítékom, akkor majd azt küldöm szét a sajtónak.


gyurcsánynak is így kellett volna tennie.

2017. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Semmi extra, csak ugyanazt csinálja mint Orbánék. Ők pl. bizonyítékok nélkül Sorosoznak a szélrózsa minden irányába és mindezt közpénzből kitömött médiájukon - illetve a közmédián keresztül is - terjesztik, mitöbb sulykolják a polgárok agyába.


Ezért kellene megszabadulni minden, a rendszerváltás óta ténykedő politikusunktól és nem hinni nekik soha többé. Bizalom volt, nincs.

2017. máj. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Hozzáteszem: komolyabb összegem lenne arra hogy valóban igaz amit Gy. mond. A józan paraszti ész is ezt támasztja alá, ha megnézed azt a bőnyálas enyelgést amit mostanában az oroszokkal meg egyéb komcsikkal leművel Orbán.
2017. máj. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Bizonyíték nélkül vádaskodni nem szabad! A fidesz nem tűri a konkurenciát!
2017. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!