Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiataloknak miért szimpatiku...

A fiataloknak miért szimpatikusabb a Jobbik, mint az LMP?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert a mai fiatalság jobban mozgolódik az országban, és így is úgy is összefutnak a mi drága kissebségünkkel.
2017. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert az lmp-hez gondolkozni is kell, nemcsak élből utálkozni.
2017. máj. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

A fiatalok akik politikailag aktívak, azok leginkább fideszesek. :)) Legalábbis én ezt tapasztalom.


A jobbikosok elég primitívek, tipikusan nem nagyon foglalkoztatja őket a bonyolult válasz az "egyszerű" kérdésekben. A balosok (ja bocs független fiatalok) ugyan ez csak pepitában.

A kiváltságos belpesti büfészakos megmondók természetesen balosak, azért bennük nem fullad ki a fiatalság.

Vicces ez a gondolkodás dolog is. Együgyűbb, agresszívabb véleményterroristább bandát nem láttam még, mint ezek.

Milliókat sikkasztanak ki a HÖK rendszerből, aztán van pofájuk hergelni a nem olyan szerencséseket, hogy milyen szar ez a korrupt ország...

2017. máj. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

mert a jobbiknak ész érvei vannak, normális vezetője van a pártnak és olyan dolgokat képviselnek amiket elnyomnak a libsi terroristák.


Az LMP tövig benyal a nyugati liberalista új életfelfogásnak, a fehérgyűlöletnek.

2017. máj. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

A fiatalok között eddig végig fej-fej mellett haladt a Jobbik és az LMP, inkább a "mainstream" nagy pártok nem voltak nekik szimpatikusak. Ez a szimpatizálás leginkább nem az intelligenciából, hanem a lázadásból fakad. A fiatal LMP-sek között ugyanúgy van hülye, mint a fiatal Jobbikosoknál.


Fideszes leginkább csak az, akinek az anyucija kikelt a köztévé előtt és megparancsolta (!) a kölöknek, hogy a Fideszre szavazzon. MSZP-s fiatalról én meg soha nem hallottam, legutoljára Bajnai idejében lehetett velük találkozni az egyetemeken.

2017. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Szerintem a Jobbik is csak addig volt népszerű, míg megvolt a "radikális" iránya.
2017. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

A Jobbiknak határozottan több fiatal szimpatizánsa van, mint az LMP-nek, de ez abból fakad, hogy a Jobbikot Budapesten kívül is ismerik.


Ha csak arányaiban nézzük a dolgot, akkor az LMP-nek pont az az erőssége, hogy sokkal jobb kapcsolatot képes ápolni a fiatalokkal, mint a nagy pártok (Fidesz, Mszp stb.) Igazából szívesen olvasnék erről egy felmérést, mert én is csak többszörös tapasztalatból írtam.

2017. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Fiata vagyok, legutóbb az LMP-re szavaztam, amikor Schiffer még ott volt, az ő álláspontjával tudtam leginkább azonosulni, de amióta kilépett, nekem elment a kedvem az LMP-től, legközelebb valószínűleg senkire nem fogok szavazni. A Momentumon gondolkoztam még, de sajnos az is elég balos irányt vett, pedig jó lenne végre egy olyan párt, ami tényleg az arany középutat képviseli.


Nekem több korombeli ismerősöm is nagy Jobbikos volt egy időben. Mostanában azonban ezekből majdnem mind fideszesek lettek.

2017. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Bárkinek szimpatikusabb lehet Vona miatt. Vona tehetséges, jó szónok, van kiállása. LMP-nél nehéz lenne ilyen embert mutatni.
2017. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

"Fideszes leginkább csak az, akinek az anyucija kikelt a köztévé előtt és megparancsolta (!) a kölöknek, hogy a Fideszre szavazzon."


Anyám habzószájú mindenbe gyíkembereket vizionáló orbángyűlölő. Szóval nem tudom miért parancsolna olyat, hogy a fideszre szavazzak, pláne vele se élek...

2017. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!