Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy Kunhalmi Ágnes-Széll...

Árokpart kérdése:

Egy Kunhalmi Ágnes-Széll Bernadett kormánykoalíció esetén milyen kormányzati és gazdaságpolitikai intézkedések lennének várhatóak?

Figyelt kérdés
Természetesen ha netán jövőre egy nem várt csoda megtörténne, bár az esélye ennek eddig jócskán 0, de elméleti síkon játszunk el a gondolattal. Melyik korosztálynak kedvezne, kit hozna helyzetbe, akik a mostani kormány idején nem lettek helyzetbe hozva (nem pályázati megrendelést, közbeszerzésre értem, hanem sima munkavállalóként) több esélye lenne e mint a mostani kormányzásnál. Kinek mi a véleménye?
2017. máj. 21. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kunhalmi Ágnestől semilyenek. Mert maga sem tudja mit akar a politizálással. Szél Bernadett pedig a 11 pontos programján dolgozna valószínűleg. Nem korosztályoknak kívánna szerintem kedvezni hanem az országnak.
2017. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Kunhalmi meg a Széll is csak azért politizál mert a munka büdös nekik...
2017. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Én nem szeretném megtudni....
2017. máj. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, ezen még nem gondolkodtam és most sem látom értelmét, mert ez valóban a csoda kategóriája lenne. Igazi fantasy...
2017. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés nem sért meg, mert nem az a célja, de Kunhalmi Ágnes mért??

Mert Széll Bernadett világos, azt értem. De Kunhalmi?

2017. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!