Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a N0L féle...

Mi a véleményetek a N0L féle hír-paródiákról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Nekem tetszenek, tipikus MKKP-féle paródiák.


2017. máj. 22. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

remélem jogérzékenyék keményen rátaposnak a bezáratására, mint ahogy pártatlanul dolgoztak a ciuc premimum és az igazi csíki sör esetében is :)


"hazudozás, gerinctelenség, gyűlöletkampány"

2017. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

# 1/1 Időpont ma 12:53


Az a tény gondolom megint nem zavarja agyad hiányát, hogy "jogérzékenyék" a csíki sörgyárnak adtak igazat :-D Bíróságon is.


Ennyi ésszel tényleg csak fideszes lehetsz.

2017. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
tényleg? én úgy emlékszem, hogy a magyar kormánynak kellett keménykedni a heinekennel, hogy önként visszalépjen a csíki sör kicsinálásától , mert egyébként mind a nyugat, mind a román bírság szart a magyarok jogaiba
2017. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

# 3/3 Időpont ma 12:59


Hát akkor tájékozódj. Na, persze a kormányaloc 888-on tuti nem volt fent a OHIM kedvező döntése :-D


Plusz infó, hiszed láthatóan ezt sem tudod:

[link]

2017. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

ma 12:59


Na ezért kell kivenni néha a fejünket a fidesz popijából, hogy a valós fejleményekkel, hírekkel, adatokkal is találkozhassunk még a propagandán kívül :D

2017. máj. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%

a forbes arról számol be hogy a heineken mondvacsinált indokkal kívánja fenntartani a monopolbizniszét


én is erről beszéltem, köszönjük emese

2017. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 14:13


Nem, te azt hazudoztad, hogy a "jogérzékenyek" a Heineken pártján álltak. Ami nyilvánvaló hazugság, lásd az OHIM döntése.


A Forbes cikkből pedig sikerült semmit sem elolvasni, látom. Na, persze ami az alternatív valóságod ellen van, az már gondolom az agyig el sem jut.

2017. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alain Delon ***** válasza:
12:59: Az ügyben az "Igaznak" volt vaj a fején, mert ha valaki el akar kerülni ilyen jogvitákat, nem megy bele ilyen kétes márkanév adásába. De ha valaki szándékosan szar kavarásával akar magának hírnevet szerezni, az igen.
2017. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!