Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fideszes nyert Gyulán?

Miért fideszes nyert Gyulán?

Figyelt kérdés
Miért vannak még elmeháborodott, vak emberek, akik ezeket a tolvajokat akarják? ez csak nekem érthetetlen?
2017. máj. 23. 07:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi nem vagy egyedül. Számomra is döbbenetes a sötétség.
2017. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alighanem.azért, mert az ellenzéki pártok iránt sem.túl nagy a bizalom. Ráadásul az ellenzéki szavazaztok, több párt között oszlanak meg, annyit viszont egyik sem kap, amennyi a győzelemhez kellene.
2017. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy az ellenzéki pártokban sem nagyon bíznak, de hát a sok szavazójoggal rendelkező "felnőtt" ember, nem látja, hogy ehhez a tolvaj bandához képest még az MSZP is kismiska volt? Adhatnának már bizalmat egy olyan pártnak, aki még nem volt hatalmon! hátha kiderülne, hogy van olyan közösség, aki tényleg a Magyarokért van. de lehet, hogy túl naiv vagyok
2017. máj. 23. 08:55
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Vajon az ilyen kérdést feltevők nem elmeháborodottak? Kis tükör magad elé...Tudod!?
2017. máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es. Neked mi a jó a fideszben?(ne a Te, saját, pillanatnyi helyzetedet nézd!) Az ország nyomorog!!! miközben egy csodálatos hely lehetne! és mindezt, pár olyan féregnek köszönhetjük, akikre még 100 év múlva is úgy fognak emlékezni, mint a "magyar kormány, aki tönkretette a Világ legszebb helyét". én már belenéztem a tükörbe, azért írok "ilyeneket" és Te?
2017. máj. 23. 10:10
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, rossz a szöveg, ha igazán belenéztél volna, nem vádaskodsz orvosi lózungokkal sok-sok emberre. Itt kezdődik a baj. Normæl érvelések helyett utálkozzunk és gyűlőlködjünk! Elmebajosok VS frusztrált őrültek. És pont. Ilyen szövegekkel nem lehet megváltani a világot. Csak mondom.
2017. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is csak mondom, hogy ha már kritizálsz, akkor, legalább a helyesírásod legyen rendben barátom! Utána foglalkozhatsz a kérdés érdemi részével is.Talán, akkor meg is hallgatnak. Szép napot!
2017. máj. 23. 10:30
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a Fideszesek közül sok a buta, primitív, tanulatlan ember, akik elhiszik a propagandájukat és az agymosásukat. Nekik mindegy, hogy mélyszegénység van, vagy lesz, a lényeg, hogy a Fidesz legyen hatalmon. Aki kicsit is gondolkozik az lelép onnan, nem véletlen a sok kivándorló.
2017. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
No comment tényleg frusztrált.
2017. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érthetetlen számomra is hisz kprmányváltó hangulat van. És jobbnál jobb ellenzéki öárt van
2017. máj. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!