Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, hogy ezen...

Csak én érzem úgy, hogy ezen az oldalon nagyon sok a CÖF által támogatott fideszes bérkommentelő?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 09:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hajrá Jobbik!!!!!
2017. máj. 23. 09:08
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Csak én érzem úgy, hogy ezen az oldalon nagyon sok a Simicska által támogatott jobbikos bérkommentelő?


Csak én érzem úgy, hogy ezen az oldalon nagyon sok a Soros által támogatott SZDSZ-es bérkommentelő?


Feltehetjük a kérdést sokféleképpen. Nem, nem csak te érzed úgy, biztos vannak ilyenek is, de többségében azok kommentelnek inkább, akik a maguk jogán hülyék.

2017. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell fizetni őket. Ellenben úgy tűnik, hogy a Jobbikosokat kell. Ha egyszer felmerül...
2017. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Kötelező Facebookos megosztások vannak csak az olyan embereknek, akik Fideszes vezetés alatt dolgoznak, kötelező bérkommentelés nincs (nem, nem vicc, ismerősöm anyja takarítónőként dolgozott az adott Fideszes önkormányzatnál, kötelező volt megosztani FB-n a Fideszes cikeket). Akik itt annyira vehemesen védik a Fideszt teljesen ingyen teszik.
2017. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is itt vannak. Néhány kérdés és válasz annyira ordít. Például a "tanár úr" aki leírja, hogy mióta a Fidesz kormány van neki és minden létező ismerősének minden mennyire jó és az ország virágzik és megkérdezi, hogy mégis mi a bajunk nekünk a Fideszzel akkor, na nemár :D Vagy emlékszem mikor itt hazudoztak sorban mennyivel könnyebb az életük, most hogy a CSOKot megkapták, és akkor még nem is folyósítottak senkinek egy fillért sem, erre bekussoltak.
2017. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mennyi az a sok?


Mások szerint meg balos többlet van itt. (Ezt egyébként az állandóqn lehúzott jobbos válaszok is tükrözik.)

2017. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
A CÖF és a Fidesz sossem támogat minket, mert nincs rá szükség. Anélkül is mindenki tudja, hogy Madjarországot a Fidesz-KDNP viszi előre.
2017. máj. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

aki fideszes merészel lenni egy demokratikus országban, az ezen az oldalon 20%os "népszerűségnek" örvend, ezzel szemben a ballib válaszok, és a jobbikos fikázások rendre 70% és fölötte


akkor most kik a bérkommentelők, kik a véleményterroristák?

2017. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ahogy elnézem te elvileg jobboldali vagy mivel Jobbik szavazó vagy. Az miért nem zavar téged, hogy ez a fórum tele van migránspártiakkal, balliberálisokkal és egyéb marxistával? A jobboldali, konzervatív, bevándorlásellenes válaszokat sorra húzzák le meg jelentgetik. Ez ellen miért nem szólalsz fel?
2017. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert már régen nem úgy oszlik meg sem a politika sem a szavazóbázis hogy jobb oldal és baloldal. Hanem úgy, hogy Fidesz és az összes többi. A Fidesz mindenki szemében egy magyarellenes bűnpárt és ebben egyetért a jobbikos a DK-sal, az Együtt-esel, az LMP-sel, a kutyásokkal mindenkivel.
2017. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!