Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Unio elfogadta Vona Gábor...

Az Unio elfogadta Vona Gábor bérunioval kapcsolatos előterjesztését. Ha jövőre a Jobbik kormányra kerül, akkor ezt a kezdeményezést hogy tudja kivitelezni a Jobbik kormány?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem fog kormányra kerülni, de nem is tudná sehogy kivitelezni. Azt már nem is említem, hogy Vona kiakar lépni az EU-ból.
2017. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Igen, jól megmondjuk a német multiknak, hogy mostantól 400 ezer forintos nettó fizetést adtok a dicső magyaroknak és helyreáll a rend. Mindenki mosolyogni fog és boldog lesz, mert beköszönt az árja jólét.
2017. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 EagleHUN ***** válasza:
63%

1-es

Nem akar kilépni! Csupán farplayt akar!

Amúgy is Orbán miatt fognak kib@cni minket de mindegy.


Ha az elkövetkezendő 1 évben még több ügyet buknak be a narancsok, jó eséllyel a Jobbik is nyerhet még. Azaz ez még egy nem lejátszott meccs! Hirtelen és nagy változások is jöhetnek még! A 2/3-ad viszont végleg elvész a narancsoknak, ez már biztos!


Kivitelezhető. Azt nem mondták mennyi idő alatt és hogyan! Okos törvényekkel meg lehet oldani mindent!

2017. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Ez a bérunió egy akkora beteg, komcsi baromság, hogy az valami hihetetlen.

Egy elsőéves közgazdász kiröhögi az egészet.

2017. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem is egy elsőéves közgazdász. Inkább egy normális ember, aki 10 percet gondolkodik.
2017. máj. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze ez most jól hangzik, csak 1 valaki mutassa már nekem tervezet vagy egyáltalán valamilyen hivatalos nyilatkozatot, hogyan is akarják ezt végrehajtani. Én ezzel kapcsolatban semmit nem találtam.
2017. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem 400 ezres fizetéseket akar, hanem, hogy közelebb legyünk amennyire lehet az uniós bérekhez.
2017. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki szeretne magasabb béreket,de jelenleg ez nem lehetséges.Majd ha az egy főre jutó gdp duplája vagy háromszorosa lesz a mostaninak.Jó ez nem években mérhető hanem évtizedekben esetleg egy évszázadban.Aki mást állít az hazudik.
2017. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

#7


Én meg Nógrád megyében szeretnék budapesti béreket.

Na, mi az akadálya? Gyerünk!

2017. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

1, az EU nem fogadott el semmit. Csak meg leeht kezdeni az aláírásgyűjtést. (1 millió aláírás kell 7 EU-s országból és akkor a bizottságnak "komolyan foglalkozni kell vele". Ergó megvitatják, elmondják hogy a bérunió baromság és a dolog le van rendezve)


2, a bérunió megvalósíthatatlan, egy baromság, sőt kifejezetten káros gazdasági elképzelés. Szóval sehogy sem lehet kivitelezni

2017. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!