Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hány fideszest ismertetek...

Ti hány fideszest ismertetek mondjuk egy évvel ezelőtt, aki félt Sorostól vagy be akarta záratni a CEU-t?

Figyelt kérdés
Mert én egyet se! Ami csak azért nyomasztó, mert ha ezekkel a szélmalmokkal végzett a Fidesz és kivert mindent belőlük majd előkerül megint valaki vagy valakik, akik ki lesznek nevezne aktuális utálnivalónak, és a fideszesek majd jól elmondják, hogy mindig is be kellett volna tiltani, kitiltani, nem beengedni azt a jövőbeli csoportot. Viszont most még nem is tudják, hogy kik vagy mik azok.

2017. máj. 24. 16:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én többet is. És halál le sápadtam. Nem hittem hogy értelmes felnőtt embert valaha megismerek aki bedől a ripostnak origonak, 888-nak, és tényleg migráns gyűlölő, Soros György ellenes, embert meg ismerek. De olyat ismertem meg akinél nem hittem hogy beválik ez a dolog. Utolsók akikre gondoltam volna, azok közt van. És egy tanár!!!!! Tanult ember érted??!

Úgyhogy egyet értek veled úgy látszik, de kérlek hidd el, sajnos a propaganda fanatisztikus hatalom.

2017. máj. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Fideszest nem, de kocsmai szinten vitatkozó szélsőjobbost nem egyet, szerintem az ő konteóikból merített Orban elvtárs. Hamarosan eljutunk a chemtrail, gyíkember, lapos föld konteókig is.
2017. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Mit is állítunk? Hogy soros álcivileket szponzorál, hogy ezzel émelyítse az európai migránsválságot.

Ez egy tény.


Innentől mire veritek magatokat?


Nem tudom miért jó ennek a sok megtévesztett embernek ekkora hazugságban élni... Az a baj hogy továbbmentek :DDD. 100 európai élete szárad már a lelketeken, és még igazából csak velünk szórakoznak a migirik nem is egymással. Akkor jön majd el az igazi jóvilág.

2017. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ez egy tény.


Innentől mire veritek magatokat?

"


Látod kérdező? aszinnéd hogy valami takony vagy kocsmai izébizé. De én ilyennel találkoztam értelmes felnőtt ember ugyanígy beszél. Tökön szúrom magam...

2017. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:40


És azt áruld már el, hogy ki akadályozta meg a kormányt az elmúlt 7 évben abban, hogy emelje a béreket, rendbetegye az eü-t, vagy az oktatást, vagy azért, hogy ne legyen 500ezer magyarból gazdasági bevándorló külföldön? Netán Soros? Vagy az EU?

2017. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
Senki sem tudta mi az a CEU pár hónapja, csak most lett ismert egyetem. Egy nagy semmi volt eddig, csak a bezáratása kapcsán vált ilyen híressé.
2017. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Senki sem tudta mi az a CEU pár hónapja, csak most lett ismert egyetem. Egy nagy semmi volt eddig, csak a bezáratása kapcsán vált ilyen híressé."


Továbbmegyek. Pár hónapja azt se tudták a jobberek, hogy létezik, de mostanra már biztosak abban, hogy be kell záratni. Ez aztán a logika. LOL

2017. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

"És azt áruld már el, hogy ki akadályozta meg a kormányt az elmúlt 7 évben abban, hogy emelje a béreket, rendbetegye az eü-t, vagy az oktatást, vagy azért, hogy ne legyen 500ezer magyarból gazdasági bevándorló külföldön? Netán Soros? Vagy az EU?"


te konkrétan általános iskolás lehettél 2010ben ha szerinted romlottak a dolgok


már nem azért, de 2010ben 423 forint volt a minimálbér, ma 723 és jövőre 794

feleannyit érne a pénz 2010 óta? nemigazán...


a fidesz hajtotta végre a legnagyobb bérfejlesztéseket a tanárok és az egészségügyi dolgozók bérében a rendszerváltás óta


lengyelországból, romániából, szlovákiából a nálunkénál nagyobb az elvándorlás

ott is orbán kormány van?!

2017. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#7


Én jobb oldali vagyok (Jobbik szavazó), de speciel teljesen leszarom a CEU-t, totál nem érdekel Soros, egyszerűen ez mind parasztvakítás, elterelés a valós problémákról.

2017. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"Továbbmegyek. Pár hónapja azt se tudták a jobberek, hogy létezik, de mostanra már biztosak abban, hogy be kell záratni. Ez aztán a logika. LOL

"


1991ben Antall József ugyan ezt mondta a CEU-ról amit ma Orbán. Hogy a neofasiszták janicsárképzője.

Semmi sem változott azóta.


Az, hogy te egy ilyen hétköznapi gyűlöködő vagy, és lövésed nincs a társadalmi vitákról az téged minősít.

2017. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!