Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most vasárnap lennének a...

Ha most vasárnap lennének a választások, mely pártra szavaznál?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Melyek közül lehetne választani?
2017. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Hajrá Jobbik! Hajrá, valósítsák meg az Európai Béreket! A fideszesen meg menjenek Oroszországba vagy Kínába dolgozni szarért-húgyért!
2017. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Jobbik MAgyarországért.
2017. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Jobbik. Pedig liberális vagyok.
2017. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Csak a Jobbik!
2017. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Momentumra.
2017. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
MSZP vagy LMP.
2017. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem ilyen egyszerű.


LMP-vel nagyon egyet értek de igazán csak Szél Bernadett társelnök a szimpi. Ha őt jelölnék mivel vele értek nagyon egyet akkor LMP.


MSZP-re nem valami szívesen szavaznék sosem. De mivel Botka Lászlót mindig jobban kedveltem mint sok más MSZP-st és mindig úgy gondoltam hogy valamit csak jelent hogy megőrizte eddig a székét, plusz most baloldalra akarja terelni a neoliberális MSZP-t erőszakkal, ami nehéz feladat de tetszik ahogyan beszél, meg amiről úgyhogy nagyon meggondolnám.


A Párbeszéddel úgy ahogy van tudok azonosulni. Tetszik a párt iránya és fontosnak tartom. Mint újbaloldalt. Karácsony Gergely szerintem különleges politikus. Kicsit olyan fecske a verebek közt. Mert kissé finom ember, higgadt, szelíd vagy nem is tudom. de fontos dolgokról beszél. Ezért a pártja fontos dolgokat követ. És ezért erősen gondolkozok rajta is.


De mivel a politikai stagnálást ami erősen sújtja Magyarországot, ezért van a Fidesz hatalmon ( nem fejtem ki bőven) ezért erős a Jobbik, és így a pártstruktúra a pártpolitikai megváltozását is szorgalmazom, és várom és fontosnak érzem. Ezért a Momentum szerepel még a listámon.


Ez jelen pillanatban olyan hogy abban a szentséges pillanatban dönteném csak el, de nehéz döntés lesz. Szerintem jövőre is nem csak most vasárnap.

2017. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Jobbik!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Momentum
2017. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!