Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjedt el ennyi liberál...

Miért terjedt el ennyi liberális az oldalon?

Figyelt kérdés
Tavaly még tele volt Jobbikossal az oldal,most meg tele van minden liberális lepontozásokkal és Fidesz gyalázó kérdésekkel.

2017. máj. 24. 17:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%
Mert a legtöbb liberáli munkanélküli csak él bele a világba. Várja az alapjövedelem bevezetését.
2017. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nincs több liberális, mint tavaly, csak a fideszesek nevezik annak azokat, akik másképp gondolkodnak dolgokról, mint ők. A legjobb példa erre a Jobbik: távolról se liberális, de az ellenzék része.
2017. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

Megmered mondani a neved?

Kíváncsi vagyok a toplistán hol vagy...

2017. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%

Mennyi ennyi?

2-3 ember irkálgat fejenként 2-3 profilról.

2017. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%
Ez meg a másik, van vagy 3 felhasználójuk.
2017. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

"Az elsőnél a pont, 63% már meg is érkezett. "


Én is 63%-os vagyok, remélem nem addig terjed az értelmed, hogy azt hiszed egyetlen 63% itt tanyázik az oldalon 0-24-ben. Bár ha beretva éles elmédtől ennyi telik akkor csak a fidesz szinted hozod vele:DDD


A kérdéshez azt hozzátenném a fájó igazság a korrupt fideszt és ideológiáját mindenki rühelli. Nem is értem miért álltatjátok folyamatosan magatokat azzal, hogy a libsik így meg úgy. A Jobbi is és a jobbikosok is meg minden egyéb kevert ideológiájú pártocska is.


Sőt akinek imádottját már a saját néppártja is megveti az ne erőlködjön már ilyesmivel, vérciki.

2017. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

18%,van egy érzésem,hogy te sem leszel mindig 18%.

Valszeg egyre kevesebb,ahogy egy bérkommentelőhöz illik:)

2017. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%
Van ennek egy természetes körforgása. Nem kell belelátni ennél többet. Megtörtént már többször oda-vissza.
2017. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Én is 63-as vagyok. Szerintem a következő trollkérdés az lesz hogy miért terjedt el ennyi 63%-os az oldalon.
2017. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, észre vetted-e, de a Jobbikosok sem rajonganak ám a Fideszért. Eleve teljesen már értékrendet képvisel a két párt.


A Jobbiknak tényleg vannak jobboldali nézetei, néha akár erősen szélsőségesek is. A Fidesz azt hazudja magáról, hogy jobboldali, az általa pénzelt médiumok azt hazudják, hogy ők a jobboldali sajtó, csak hát ez nem igaz. Mert attól még, hogy mindent nemzetinek neveznek el, gyalázzák az EU-t, és meglovagolják a migránskérdést, még nem lesznek jobboldaliak.


Pl. egy igazi nemzeti párt miért hanyagolná el ennyire az egészségügyet és az oktatást? Miért módosítgatná úgy a munka törvénykönyvét, hogy utána reklámozhassa a kínaiaknak, hogy itt milyen jól lehet rabszolgát tartani? A tettekből derül ki, hogy egy párt milyen oldalt képvisel, nem abból, hogy ők most a jobboldal, mert hogy a ballibsi az pár éve remek szitokszó lett.

2017. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!